ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1391/12/08 08:18:54
سرویس بین الملل
سخنان ضد اسلامی نماینده پارلمان هلند

کیاسری:نقض حقوق مسلمانان در قرن آزادی بیان جای تامل دارد

سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با بیان اینکه اسلام‌‌هراسی از سوی غرب به امری نهادینه در جهان تبدیل شده است، گفت: نقض حقوق مسلمانان از سوی کشورهای غربی که در قرن ۲۱ داعیه آزادی بیان و حقوق بشر را دارند قدری جای تامل دارد.
کیاسری:نقض حقوق مسلمانان در قرن آزادی بیان جای تامل دارد سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با بیان اینکه اسلام‌‌هراسی از سوی غرب به امری نهادینه در جهان تبدیل شده است، گفت: نقض حقوق مسلمانان از سوی کشورهای غربی که در قرن 21 داعیه آزادی بیان و حقوق بشر را دارند قدری جای تامل دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/4560.jpg کیاسری:نقض,حقوق,مسلمانان,در,قرن,آزادی,بیان,جای,تامل,دارد Icana

سید‌ رمضان شجاعی کیاسری در گفت‌وگو با خبرنگار بین الملل خبرگزاری خانه ملت، در خصوص اعتراضات مردم استرالیا به اظهارات ضد اسلامی نماینده پارلمان هلند، اظهار داشت: روند اسلام هراسی از سوی کشورهای غربی در حال تبدیل شدن به امری نهادینه در جهان است. 

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مبارزه با دین آسمانی که میلیارد‌ها نفر در جهان پیرو آن هستند نقض حقوق بشر است، تصریح کرد: خشن جلوه دادن چهره اسلام و ایجاد رعب و وحشت برای جلوگیری از پیشرفت‌های جهان اسلام با سناریوسازی غرب کلید خورده است.

وی با تاکید براینکه جهان اسلام امروز باید اتحاد خود را در برابر توطئه‌های جهان غرب مستحکم‌تر کنند، ادامه داد: دامن زدن به اختلافات شیعه و سنی و گسترش تحجر و خشونت به نام اسلام از اهدافی است که غرب به دنبال آن است از این رو کشورها وگروه‌های اسلامی با پیش گرفتن راه منطقی در راستای خنثی کردن توطئه‌های دشمنان جهان اسلام گام بردارند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس، تصریح کرد: نقض حقوق مسلمانان از سوی کشورهایی که در قرن 21 داعیه آزادی بیان و حقوق بشر را دارند قدری جای تامل دارد.

سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با بیان اینکه کشورهای زاویه دار با جهان اسلام با برگزاری نشست‌هایی تحت عنوان اسلام هراسی سعی دارند این دین آسمانی را  ضد بشری جلوه دهند، خاطرنشان کرد: اسلام هراسی تحت لوای برگزاری‌های نشست‌های متعدد امری است که غربی‌ها آن را انجام داده اند که مسلمانان جهان باید این‌بار موضعی قاطع در این مسئله اتخاذ کنند.

مسلمانان استرالیایی به نشانه اعتراض به سخنان ضد اسلامی نماینده پارلمان هلند که برای برگزاری نشستی به این کشور سفر داشته اعتراض کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet