ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1391/12/07 13:16:09
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آصفری:

وزارت ارشاد حضور خبرنگار CNN در جام جهانی کشتی را پیگیری کند

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت:موضوع حضور خبرنگار سی‌ان‌ان در جام جهانی کشتی قابل پیگرد است چرا که در گذشته هم شاهد چنین مواردی بوده‌ایم که شخصی در پوشش خبرنگار فعالیت‌های جاسوسی و یا غیرمربوط انجام می‌دهد.
وزارت ارشاد حضور خبرنگار CNN در جام جهانی کشتی را پیگیری کند عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت:موضوع حضور خبرنگار سی‌ان‌ان در جام جهانی کشتی قابل پیگرد است چرا که در گذشته هم شاهد چنین مواردی بوده‌ایم که شخصی در پوشش خبرنگار فعالیت‌های جاسوسی و یا غیرمربوط انجام می‌دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/20678.jpg وزارت,ارشاد,حضور,خبرنگار,CNN,در,جام,جهانی,کشتی,را,پیگیری,کند Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛‌محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک و کمیجان در مجلس با اشاره به حضور خبرنگار "سی‌ان‌ان" در جام جهانی کشتی و پرسش سیاسی از ورزشکاران به باشگاه خبرنگاران گفت:‌ با توجه به اینکه وزارت ارشاد مجوز ورود خبرنگاران خارجی را صادر می‌کند باید در مورد این مسائل نیز پیگیر باشد.   
وی در ادامه افزود: ضروری است نظارت دقیقی بر عملکرد،  اقدامات و فعالیت این افراد صورت گیرد و وظیفه این نظارت نیز بر عهده وزارت ارشاد است.   
آصفری تصریح کرد: در گذشته هم شاهد چنین مواردی بوده‌ایم که شخصی در پوشش خبرنگار فعالیت‌های جاسوسی و یا غیرمربوط انجام می‌دهد و متاسفانه این کار در دنیا مرسوم است که قطعا وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید پیگیر این موضوع بوده و هوشیارانه عمل کند.   
گفتنی است خبرنگار شبکه خبری "سی‌ان‌ان" که توانسته بود برای حضور در رقابتهای جام جهانی کشتی مجوز دریافت کند، با ملی‌پوشان ایران به گفتگو پرداخته و از آنها سوالات سیاسی در رابطه با رابطه ایران و آمریکا مطرح کرد.
وی در سوالات متعددی که از یکی از ملی پوشان کشتی داشت چند بار در خصوص رابطه ایران و آمریکا سوالاتی پرسید که البته با هوشمندی ملی‌پوش کشورمان پاسخ دلخواه خود را دریافت نکرد./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet