ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1391/12/13 14:22:36
سرویس اقتصادی
بائوچ لاهوتی با اشاره به غیر منطقی بودن افزایش اجاره بها:

قیمت مسکن تا چند ماه آینده تکان نمی‌خورد

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه افزایش اجاره بها و قیمت مسکن در ماههای اخیر منطقی نبوده است، گفت: با توجه به این افزایش قیمت، باید گفت که در چندماه آینده تغییرات فاحشی در بخش اجاره و خرید و فروش مسکن به وجود نخواهد آمد.
قیمت مسکن تا چند ماه آینده تکان نمی‌خورد سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه افزایش اجاره بها و قیمت مسکن در ماههای اخیر منطقی نبوده است، گفت: با توجه به این افزایش قیمت، باید گفت که در چندماه آینده تغییرات فاحشی در بخش اجاره و خرید و فروش مسکن به وجود نخواهد آمد. https://cdn.icana.ir/d/019/22743.jpg قیمت,مسکن,تا,چند,ماه,آینده,تکان,نمی‌خورد Icana

مهرداد بائوج لاهوتی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، اظهار داشت: در حال حاضر قیمت اجاره بهای مسکن واقعا بالا است اما این تصور که ممکن است با آغاز سال جدید افزایش چشمگیری در اجاره بهای مسکن به وجود بیاید اندکی دور از واقعیت است.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: در حال حاضر بسیاری از مستاجران نگران افزایش اجاره بهای مسکن در سال آینده هستند اما بخشی از این نگرانی کاذب بوده و به دلیل جو روانی موجود در بازار مسکن و همچنین تورم به وجود آمده در جامعه است.

وی با اشاره به اینکه به طور معمول از خرداد ماه تا شهریور ماه هر سال که فصل جابجایی مستاجران و رونق بازار اجاره بها است، شاهد افزایش قیمت ها هستیم، گفت: اما برای سال آینده به دلیل گرانی و تورم لجام گسیخته موجود در بازار نگرانی هایی از بابت رشد صعودی نرخ اجاره بها در میان مستاجران وجود دارد اما به نظر من در سال 92 بازار اجاره مسکن با التهاب شدیدی مواجه نخواهد شد.

این نماینده مردم در مجلس نهم با یادآوری رشد 80 درصدی قیمت خرید و فروش مسکن در سال 86 تصریح کرد: در ماههای اخیر قیمت خرید و فروش مسکن رشد داشت و امیدواریم با تدابیر و نظارت های دولت بر بازار مسکن در سال آینده نرخ مسکن افزایش چشمگیری نداشته باشد.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر اینکه واگذاری واحدهای مسکن مهر می تواند بر بازار مسکن تاثیر مثبت بگذارد، گفت: دولت باید هر چه سریع تر تاخیر به وجود آمده در تحویل واحدهای مسکن مهر را جبران کند تا در بازار مسکن آرامش برقرار شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet