ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1391/12/07 16:04:19
سرویس سیاسی
حسن‌پور بیگلری مطرح کرد:

رزمایش‌ پیامبر اعظم، نمایش آمادگی نیروهای مسلح ایران

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، رزمایش‌ پیامبر اعظم را نمایش آمادگی نیروهای مسلح ایران خواند و افزود: این رزمایش پیام صلح و دوستی برای منطقه دارد.
رزمایش‌ پیامبر اعظم، نمایش آمادگی نیروهای مسلح ایران عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، رزمایش‌ پیامبر اعظم را نمایش آمادگی نیروهای مسلح ایران خواند و افزود: این رزمایش پیام صلح و دوستی برای منطقه دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/25788.jpg رزمایش‌,پیامبر,اعظم،,نمایش,آمادگی,نیروهای,مسلح,ایران Icana

شهباز حسن پور بیگلری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره برگزاری رزمایش پیامبر اعظم 8 با حضور نیروی زمینی سپاه، گفت: امروز توانمندی نیروهای مسلح ایران به‌ویژه نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آنقدر ارتقا پیدا کرده است که به یکی از قدرتمندترین نیروهای مسلح جهان و منطقه تبدیل شده است.

نماینده مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز سپاه توانایی مقابله با پیشرفته‌ترین سلاح‌های روز دنیا را دارد، افزود: برگزاری چنین رزمایش‌هایی از سوی نیروهای مسلح ایران اسلامی نشانه اوج اقتدار و توانمندی این نیروها برای مقابله با هرگونه تحرک احتمالی دشمنان کشور است.

وی با تاکید بر اینکه امروز ایران به داشتن چنین نیروهای توانمندی می‌بالد، تصریح کرد: پیشرفت‌های دفاعی ایران اسلامی در طول 34 سال گذشته به یمن تلاش‌ دانشمندان جوان و براساس دانش بومی صورت گرفته است.

حسن پور بیگلری با بیان اینکه پیشرفت‌های دفاعی ایران جهان را متحیر کرده است، تاکید کرد: دستاوردهای نوین دفاعی ایران در عرصه‌های زمینی، هوایی و دریایی در حالی صورت می‌گیرد که کشورهای غربی به ویژه آمریکا پس از انقلاب شکوهمند انقلاب اسلامی ایران تلاش کرده‌اند تا با تحریم‌های سیاسی و اقتصادی ملت ایران را به زانو درآورند اما تلاش‌های جوانان ایرانی تمام این نقشه‌ها را به بن‌بست کشانده است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، در تشریح پیام رزمایش‌ پیامبر اعظم، یادآور شد: رزمایش‌های نیروهای مسلح ایران برای کشورهای همسایه و کشورهای منطقه پیام صلح و دوستی است اما در کنار آن نشان‌دهنده توانمندی بالای دفاعی ایران برای مقابله با تهدید‌های احتمالی است و ادامه سلسله‌وار رزمایش‌های نیروهای مسلح ایران نشان‌دهنده آمادگی این نیروها است.

رزمایش بزرگ پیامبر اعظم 8 نیروی زمینی سپاه امروز (دوشنبه 7 اسفند ماه)‌ در منطقه عمومی کرمان به کار خود پایان می‌دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet