خبرگزاری خانه ملت

ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1391/12/07 14:50:49
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نقوی حسینی:

غرب برای نزدیک شدن به تعامل با ایران محکوم به لغو تحریم‌هاست

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه فعالیت‌های هسته‌‌‌ای ایران کاملا شفاف است، افزود: لغو تمام تحریم‌ها علیه ایران می‌تواند تهران و ۱+۵ را به تعامل نزدیک کند.
غرب برای نزدیک شدن به تعامل با ایران محکوم به لغو تحریم‌هاست سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه فعالیت‌های هسته‌‌‌ای ایران کاملا شفاف است، افزود: لغو تمام تحریم‌ها علیه ایران می‌تواند تهران و 1+5 را به تعامل نزدیک کند. https://cdn.icana.ir/d/019/8393.jpg غرب,برای,نزدیک,شدن,به,تعامل,با,ایران,محکوم,به,لغو,تحریم‌هاست Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سیدحسین نقوی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه تهران به مذاکرات آلماتی نگاهی مثبت دارد، به فارس گفت:هرگونه تعامل بین ایران و 5+1 بستگی به رویکرد غربی‌ها دارد؛ توصیه ما این است برای رسیدن به تعامل از برخورد سیاسی با برنامه هسته‌ای ایران پرهیز کنند.
وی با بیان اینکه فعالیت‌های هسته‌ای ایران کاملا شفاف است، افزود: سؤال ما از جامعه جهانی این است چگونه ملت ایران که هیچ فعالیت غیر صلح آمیز نداشته‌اند باید تحریم شوند اما آمریکا در دید جهانیان نسبت به آزمایش بمب‌های اتمی اقدام کند.

نقوی با بیان اینکه لغو تمامی تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران را می‌توانیم حسن نیت غرب تلقی کنیم، تاکید کرد: غربی‌ها برای رسیدن به تعامل با ایران باید ضمن عذرخواهی از مردم تمامی تحریم‌ها را لغو کنند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه ایران از حقوق هسته‌ای ملت خود کوتاه نمی‌آید، گفت: ایران آمادگی دارد به 5+1 برای رسیدن به تعامل، قدم بردارد اما این امر منوط به تغییر موضع علیه ملت ایران است./

 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet