خبرگزاری خانه ملت

ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1391/12/07 16:59:42
سرویس بین الملل
ندیمی در دیدار با سفیر کره جنوبی؛

رفت و آمد مقامات سیاسی تهران و سئول عامل ارتقاء سطح روابط دوجانبه است

رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و کره‌جنوبی در دیدار با سفیر کروه جنوبی با اشاره به روابط صمیمانه تهران و سئول، گفت: رفت و آمد مقامات سیاسی تهران و سئول عامل ارتقاء سطح روابط دوجانبه است.
رفت و آمد مقامات سیاسی تهران و سئول عامل ارتقاء سطح روابط دوجانبه است رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و کره‌جنوبی در دیدار با سفیر کروه جنوبی با اشاره به روابط صمیمانه تهران و سئول، گفت: رفت و آمد مقامات سیاسی تهران و سئول عامل ارتقاء سطح روابط دوجانبه است. https://cdn.icana.ir/d/019/35442.jpg رفت,و,آمد,مقامات,سیاسی,تهران,و,سئول,عامل,ارتقاء,سطح,روابط,دوجانبه,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سانگ وونگ یوپ، سفیر کره جنوبی در تهران امروز (دوشنبه 7 اسفند) با ایرج ندیمی، رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و کره جنوبی دیدار کرد.

ندیمی با اشاره به وجود ظرفیت‌های فراوان اقتصادی و صنعتی دو کشور برای همکاری، گفت: در حوزه‌های اقتصادی و صنعتی زمینه‌های فراوانی برای همکاری‌های دوستانه در چارچوب منافع مشترک وجود دارد و گروه های دوستی پارلمانی در مجالس دو کشور در بهره گیری از این ظرفیت‌ها وتوانمندی‌ها نقش مهمی می‌توانند ایفاد کنند.

رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و کره جنوبی، گفت: رفت و آمد مقامات سیاسی و پارلمانی عالی رتبه ایران و کره جنوبی می‌تواند موجب ارتقاء سطح روابط دوجانبه گردد.

سانگ وونگ یوپ، با تأکید بر نقش مهم پارلمان‌ها در گسترش روابط دوجانبه، گفت: باید از ظرفیت‌های مجالس برای تقویت و تحکیم روابط استفاده کرد.

سفیر کره جنوبی در تهران در این دیدار فهرست اسامی گروه دوستی کره جنوبی و ایران در مجلس ملی نمایندگان کره جنوبی را ارائه کرد و ابراز امیدواری نمود با فعالیت گروه‌های دوستی در مجالس ایران و کره جنوبی روابط دو کشور هر چه بیشتر رشد و توسعه یابد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet