انتخابات ریاست جمهوری
1391/12/08 14:48:00
سرویس استان ها
محجوب:

تعداد واگن‌های مترو در پایتخت باید افزایش یابد

نماینده مردم تهران ، ری ، شمیرانات و اسلامشهردر مجلس با بیان اینکه تعداد واگن‌های مترو در پایتخت باید افزایش یابد، افزود: فضای سازی جدید نیاز امروز مترو کشور است.
تعداد واگن‌های مترو در پایتخت باید افزایش یابد نماینده مردم تهران ، ری ، شمیرانات و اسلامشهردر مجلس با بیان اینکه تعداد واگن‌های مترو در پایتخت باید افزایش یابد، افزود: فضای سازی جدید نیاز امروز مترو کشور است. https://cdn.icana.ir/d/019/32166.jpg تعداد,واگن‌های,مترو,در,پایتخت,باید,افزایش,یابد Icana

علیرضا محجوب در گفت و گو با خبرنگار انتخابیه خبرگزاری خانه ملت، افزود:توسعه ایستگاه‌های مترو نیازبه یک برنامه‌ریزی بلند مدت دارد زیرامترو بطور حقیقی  پروژه‌ای کلان است که  نیاز به بررسی‌های کارشناسی دارد تا به حد ایده ال برسد .

نماینده  مردم تهران، ری اسلامشهرو شمیرانات در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: حل مشکلات ترافیک از مسیر توسعه  ایستگاهای  مترو استان تهران می گذرد و این در حالی است که  این شبکه ریلی  ضمن داشتن مزایای فراوان زیست محیطی می‌تواند موجب شود که در حداقل وقت شهروندان صرفه جویی شود .

وی ادامه داد: برنامه ریزی فنی، نیازمند پروژه‌های عمرانی از قبیل مترو است زیرا قبل از این که طرح توسعه مترو استارت بخورد باید به این نکته فکر کنیم که مشکل کنونی این خطوط ریلی  نتیجه کمبود واگن‌های مترو است.

 نماینده مردم تهران تصریح کرد: مترو به دلیل  اینگه سیگنال ارتباطی موثری در جهان حمل ونقل به شمار می اید  این امر می‌تواند موجب شود که در بسیاری از هزینه‌های  اقتصادی در این حوزه انتخابیه صرفه جویی شود.

 وی ادامه داد: شرایط مطلوب در ارائه خدمات بهینه  مانند افزایش واگن‌های مترو، سرعت بخشیدن به توسعه پروژه متروهای، موجب تمایل بیشتر مردم به استفاده از حمل و نقل عمومی می‌شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، یاد آور شد: دولت باید با یک  برنامه‌ریزی کاربردی و راهبردی نبض توسعه مترو را در کلان شهر تهران توسعه دهد زیرا این امر موجب می‌شود  شاهد کاهش حجم ترافیک درکشور باشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet