شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عضو کمیسیون اقتصادی:

صدا و سیما کالاهای بنگاه‌های صهیونیستی را به مردم معرفی نماید

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: صدا و سیما باید کالاهایی که سهامداران آنها بنگاه‌های صهیونیستی هستند را به مردم معرفی نماید.
شنبه 21 دی 1387 ساعت 13:01

"احمد خیری" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت گفت: تحریم کالاهایی که سهامداران آنها حامی رژیم صهیونیستی هستند کوچکترین گامی است که جهت مقابله با این رژیم می‌توان برداشت.

نماینده بستان آباد افزود: قطعاً این رژیم که از سوی شرکت‌های اقتصادی بزرگی حمایت می‌شود که چنین جسارت پیدا کرده و فجایعی را در غزه به وجود آورده اگر از طریق اقتصادی حمایت نشود نمی تواند جسارت حمله به مسلمانان را داشته باشد.

عضو کمیسیون اقتصادی تصریح کرد: رژیم صهیونیستی به بهانه مبارزه با تروریسم حقوق اولیه مردم مسلمان غزه را رعایت نمی‌کند و در حالی که این رژیم کودکان و زنان بی دفاع را مورد هجوم وحشیانه قرار می‌دهد به هر راه ممکن باید با آن مقابله شود.

وی در ادامه تصریح کرد: بسیاری از مردم کشورمان کالاهای حامی رژِیم صهیونیستی را نمی‌شناسند و صداوسیما باید در این زمینه اطلاع رسانی نماید و مردم را با کالاهایی که وابسته به این کمپانی ها هستند آشنا کند.

احمد خیری تاکید کرد: قطعاً اگر مردم ایران بدانند که از فروش این محصولات چه سودی به صهیونیستها خواهد رسید قطعاً این کالاها را تحریم خواهند کرد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: دولت در راستای تحریم کالاهای حامی رژیم صهیونیستی از ورود این کالاها جلوگیری کند و حتی حسابهای بانکی آنها را مسدود کند.

نماینده بستان آباد از کشورهای عربی نیز خواست که ارتباط اقتصادیشان را با رژیم صهیونیستی قطع کنند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000