آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
با رای نمایندگان صورت گرفت

الحاق صندوق بیمه روستاییان و عشایر به فهرست موسسات عمومی غیردولتی

سرویس صحن
با رای مثبت نمایندگان مجلس شورای اسلامی، صندوق بیمه روستاییان و عشایر به فهرست نهادها و موسسات عمومی غیردولتی ملحق شد.
یکشنبه 22 دی 1387 ساعت 10:52

به گزارش خبرنگار خانه ملت، نمایندگان مجلس در ادامه جلسه علنی روز یکشنبه به بررسی گزارش شور دوم کمیسیون اجتماعی در مورد لایحه الحاق صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر به فهرست نهادها و موسسات عمومی غیردولتی پرداختند و لایحه مزبور را با 165 رای موافق و 1 رای مخالف تصویب کردند.

براساس ماده واحده این لایحه صندوق بیمه روستاییان و عشایر به فهرست نهادها و موسسات عمومی غیردولتی موضوع قانون فهرست نهادها و موسسات عمومی غیردولتی مصوب 1373 الحاق می‌شود.

همچنین در ادامه بررسی این لایحه پیشنهاد چند تن از نمایندگان مبنی بر الحاق دو تبصره به این ماده واحده مطرح شد و به تصویب رسید.

بر اساس تبصره اول نام صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر در ذیل بند (ج) ماده (139) قانون مالیاتهای مستقیم مصوب 27/11/1380 اضافه می گردد. به موجب این تبصره صندوق مذکور از پرداخت مالیات مستثنی خواهد شد.

همچنین بر اساس تبصره دوم نام صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر به تبصره (2) ماده (64) قانون محاسبات عمومی مصوب 1/6/1366 اضافه می شود. ب موجب این تبصره این صندوق ملزم به برگشت دادن درآمدهای وصولی مصرف نشده به خزانه در پایان هرسال نخواهد بود و می‌تواند این درآمدها را به منظور انجام تعهدات آتی خود به بیمه‌شدگان سرمایه‌گذاری کند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000