هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

انتقاد ثروتی به تاخیر کمیسیون‌ها در رسیدگی طرح تعیین تکلیف معلمان حق التدریس

سرویس صحن
نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی نسبت به تاخیر در رسیدگی طرح تعیین تکلیف معلمان حق التدریس در کمیسیون های مربوطه تذکر داد.
یکشنبه 22 دی 1387 ساعت 13:14

به گزارش خبرنگار خانه ملت، موسی الرضا ثروتی در جلسه علنی روز یکشنبه با استناد به مواد 163 ،164، 58، 59، آئین نامه داخلی مجلس اظهار داشت: براساس آیین نامه طرح‌های یک فوریتی باید پس از تصویب به کمیسیون ارجاع شوند. اما طرح تعیین تکلیف معلمان حق التدریس الان 4 ماه است که در کمیسیون ها مانده است.

وی ضمن تشکر از اقدامات کمیسیون آموزش و تحقیقات در بررسی این طرح گفت: از کمیسیون اجتماعی گلایه داریم چون هنوز وارد بحث در مورد این موضوع نشده اند.

نماینده بجنورد در بخش دیگری از تذکر خود اظهار داشت: زمانی که یک فوریت لایحه هدفمند سازی یارانه ها تصویب شد می بایست پس از چاپ 10 روز وقت به نمایندگان داده می شد تا پیشنهادات خود را مطرح کنند اما این زمان به 4 روز تقلیل یافت.

"محمد‌حسن ابوترابی‌فرد" در پاسخ به این تذکر یاد آور شد: از رؤسای کمیسیون های آموزش و تحقیقات و اجتماعی می‌خواهیم در بررسی و ارائه گزارش طرح تعیین تکلیف معلمان حق التدریس جدیت بیشتری داشته باشند.

وی افزود: البته تا جایی که من اطلاع دارم کمیسیون آموزش و تحقیقات و این طرح را در دستور کار خود قرار داده است ولی با توجه به ابعاد مختلف این طرح زمان بیشتری برده است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000