هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

ابوترابی‌فرد: دولت در کوتاهترین زمان گزارش عملکرد برنامه چهارم را ارائه کند

سرویس صحن
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر یکی از نمایندگان تاکید کرد: ضرورت دارد دولت در کوتاهترین زمان گزارش عملکرد سالیانه برنامه چهارم را به مجلس ارائه کند.
یکشنبه 22 دی 1387 ساعت 13:34

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "داریوش قنبری" نماینده ایلام در جلسه علنی روز یکشنبه با استناد به ماده 157 آیین نامه داخلی از تاخیر رئیس جمهور در ارائه گزارش سالیانه عملکرد برنامه چهارم به مجلس انتقاد کرد.

وی افزود: قرار شد ما ریل بگذاریم و دولت بر روی آن حرکت کند اما بررسی‌ها نشان می‌دهد دولت بر روی ریل خود حرکت می‌کند و توجهی به قانون ندارد.

نماینده ایلام خاطرنشان کرد: گزارش سالیانه برنامه چهارم سال گذشته به مجلس ارائه نشد و امسال هم خبری از ارائه آن به مجلس نیست.

وی افزود: اگر قرار است کشور براساس برنامه حرکت کند ما باید ببینیم این برنامه‌ها به چه شکلی اجرا می‌شوند تا کاستی‌های آن مشخص شود.

وی خطاب به هیات رئیسه گفت: شما با اقتدار از دولت بخواهید تا این گزارش را هر چه سریعتر به مجلس بیاورد.

"محمد حسن ابوترابی‌فرد" که ریاست جلسه امروز مجلس را برعهده داشت در پاسخ به این تذکر گفت: تذکر شما وارد است و ضرورت دارد دولت گزارش سالیانه عملکرد برنامه چهارم را به مجلس بدهد چرا که این اقدام از هر زاویه و منظری ضرورت دارد و خواست ما این است که دولت عاجلاً به این امر اقدام کند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000