آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ابلاغ سیاست‌های عدالت و پیشرفت (3)

رجایی: در برنامه پنجم باید ساختارسازی‌های لازم برای رشد اقتصادی صورت گیرد

سرویس اقتصادی
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در برنامه پنجم توسعه باید ساختار سازی‌های ابتدایی کشور در جهت جهش‌ها و رشد جدی اقتصادی و حضور اقتصاد ایران در عرصه جهانی باشد.
دوشنبه 23 دی 1387 ساعت 10:31

"عباس رجایی" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت بابیان اینکه در برنامه چهارم توسعه شرایط برای محقق شدن برخی از اهداف فراهم نشده است، گفت: اما در مجموع برنامه خوبی بوده و در صورت تحقق شرایط بسیار خوبی را برای کشور به وجود می‌آورد.

رجایی اظهار داشت: در نتایج این برنامه متاسفانه در زمینه رشد، آمار و ارقام قابل توجهی وجود ندارد اگر چه در بعضی از بخش‌ها اقدامات مفیدی صورت گرفته است.

وی ابراز امیدواری کرد در برنامه پنجم توسعه این مشکل حل شود و جبران برنامه چهارم نیز صورت گیرد.

رییس کمیسیون کشاورزی با اشاره به سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری درباره برنامه پنجم توسعه گفت: این برنامه باید همراه با جهش اقتصادی، حرکت جدی بخش خصوصی، آزادسازی اقتصاد، همچنین کوچک شدن دولت و مشارکت تشکل‌های مردم نهاد در مجموعه تصمیم‌گیری‌های کشور صورت پذیرد.

وی با بیان اینکه در برنامه پنجم توسعه باید ساختار سازی‌های ابتدایی کشور در جهت جهش‌ها و رشد جدی اقتصادی و حضور اقتصاد ایران در عرصه جهانی باشد گفت: این رشد باید به گونه‌ای باشد که ما در برنامه‌های ششم و هفتم نیازی به ساختارسازی‌های اولیه نداشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد: در برنامه پنجم باید تصویب این ساختارسازی‌ها به انتها برسد و شرایط برای گام‌های اساسی در تحولات کشور تحقق یابد.

وی توسعه بخش کشاورزی و افزایش بهره‌وری را از جمله ارکان اصلی و مهم در این بخش دانست و گفت: برنامه‌های خوبی را برای آن پیش بینی می‌کنیم.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار