هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
اوباما و موضع‌گیری‌ اجباری علیه ایران (2)

فلاحت‌پیشه: طیف تندرو در آمریکا برای تداوم مخالفت با ایران تلاش می‌کند

سرویس سیاسی
"حشمت ا... فلاحت‌پیشه" تصریح کرد: طیف تندرو در آمریکا تلاش می‌کند با وادار کردن اوباما به موضع گیری‌هایی تند علیه ایران، مخالفت با ایران تداوم یابد.
سه‌شنبه 24 دی 1387 ساعت 11:11

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خانه ملت در خصوص اظهارات اخیر "باراک اوباما" رئیس جمهور منتخب آمریکا مبنی بر اینکه، ایران مهمترین چالش دولت وی و برای امنیت آمریکا  و مهمترین خطر است، تصریح کرد: طیف تندرو در آمریکا تلاش می‌کند اوباما را وادار به موضع گیری‌هایی تند علیه ایران کند تا پیش از آنکه دموکرات‌ها یک راهبرد واقع‌گرایانه را در پیش بگیرند با این موضع گیری‌های سیاسی، تبلیغاتی، سیاست مخالفت با ایران تداوم یابد.

وی افزود: آقای اوباما حتماً می‌داند در گذشته دموکرات‌ها فرصت‌های رفع اختلاف با جمهوری اسلامی ایران را از دست داده‌اند و اگر وی هم راه اسلاف پیشین خود را برگزیند و وارد آن فضا شود، فرصت‌ها را از دست خواهد داد.

نماینده اسلام آباد غرب اظهار داشت: اگر راهبرد آمریکا مبتنی بر شاخص‌های واقع گرایانه باشد ما شاهد تغییر سیاست خارجی آمریکا خواهیم بود اما اگر کماکان عوامل سنتی دشمنی با ایران در این راهبرد موثر باشند، سیاست مخاصمه با جمهوری اسلامی ایران تداوم خواهد داشت.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000