آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
اوباما و موضع‌گیری‌های اجباری علیه ایران (1)

سبحانی‌نیا: سخنان اوباما علیه ایران برای جلب رضایت لابی صهیونیستها است

سرویس بین الملل
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات اخیر "باراک اوباما" علیه جمهوری اسلامی ایران گفت: سخنان اوباما در واقع برای جلب رضایت لابی صهیونیست و در چاچوب سیاست‌های خاورمیانه‌ای آمریکا است.
سه‌شنبه 24 دی 1387 ساعت 09:43

"حسین سبحانی‌نیا" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص اظهارات اخیر اوباما رئیس جمهور منتخب آمریکا مبنی بر متهم کردن جمهوری اسلامی ایران به صدور تروریسم و تلاش برای دستیابی به سلاح هسته‌ای و اینکه تعامل بهترین گزینه برای شروع سیاست آمریکا در قبال ایران است، تصریح کرد: در شرایط موجود و قبل از انتقال کامل قدرت به اوباما بعضاً شاهد اظهارات متناقض و گاهی تند از سوی وی نسبت به جمهوری اسلامی ایران هستیم که البته غیر منتظره نیست.

وی با بیان اینکه لابی صهیونیست، لابی تاثیرگذار و ذی نفوذی در سیاست‌های آمریکا است، یادآور شد: با توجه به اوضاع کنونی و تنگنایی که رژیم صهیونیستی در آن گرفتار شده است، فشارها به آمریکا از سوی اسرائیل برای موضع گیری تند علیه ایران افزایش یافته است.

نماینده نیشابور خاطرنشان کرد: در واقع اظهارات اخیر اوباما برای جلب رضایت لابی صهیونیست و در چارچوب سیاست‌های خاورمیانه‌ای تعیین شده نظام آمریکا است.

وی گفت: از سویی دیگر انتخاب "دنیس راس" مذاکره کننده پیشین صلح در خاورمیانه به منظور هماهنگ ساختن سیاست‌های راجع به ایران را می‌توان نگاه مثبت آقای اوباما نسبت به پیگیری و حل و فصل موضوع ایران از طریق مذاکره و گفتگو تلقی کرد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000