هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

تجمع تعدادی از کارگران بازنشسته تامین اجتماعی در مقابل مجلس

سرویس صحن
جمعی از کارگران بازنشسته تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی در اعتراض به آنچه آن را افزایش نیافتن مستمری‌‏های خود و عدم شمولیت قانون خدمات کشوری و لشکری برای خود عنوان می‌کردند، در مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کرده‌‏اند.
سه‌شنبه 24 دی 1387 ساعت 12:10

به گزارش خبر نگار خانه ملت، تجمع کنندگان که حدود 200 نفر هستند پلاکارد و پارچه نوشته‌هایی که بر آنها شعارهایی از قبیل "تغییر اساسنامه سازمان تامین اجتماعی خلاف قانون بوده و مورد پذیرش کارگران نیست"، "ما خواستار افزایش حقوق کارگران بازنشسته هستیم"  و "‌‏آیا کارگران از بودجه نفت سهمی ندارند"؟در دست دارند.

یکی از کارگران بازنشسته با بیان اینکه عضو مجمع اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری استان تهران است، گفت: از دولتمردان می‌‏خواهیم که یک بار برای همیشه به تبعیض میان بازنشستگان کشوری، لشکری و تامین اجتماعی پایان دهند و عدالت را در مورد ما اجرا کنند.

یکی دیگر از این کارگران بازنشسته با بیان اینکه از وضعیت درمانی سازمان تامین اجتماعی رضایت ندارد، گفت:‌ برای یک عمل جراحی به بیمارستان فیاض‌‏بخش تهران مراجعه کردم و متاسفانه پزشک متخصص ما را به بیمارستان شخصی هدایت می‌‏کند. مگر من در دوران بیمه‌پردازی حق بیمه ندارم که از درمان مطلوبی برخوردار باشم.

این گزارش می‌افزاید: پلاکاردهایی هم با این مضمون در بین تجمع کنندگان به چشم می‌‏خورد: "امام حسین(ع) تشنه آب نبود، تشنه عدالت بود".

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000