Icana.ir
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram
بهمنی در تشریح جزئیات جلسه امروز فراکسیون شاهد و ایثارگران:

مجلس مطالبات خانواده شهدا از بنیاد شهید را پیگیری می‌کند

سرویس اجتماعی
نایب رئیس فراکسیون شاهد و ایثارگران در مجلس، گفت: جمعی از همسران فرماندهان شهید نیروهای مسلح امروز با حضور در مجلس با اعضای فراکسیون شاهد و ایثارگران مجلس و جمعی از نمایندگان مجلس دیدار و گفت‌وگو کردند.
چهارشنبه 4 اردیبهشت 1392 ساعت 18:11
مجلس مطالبات خانواده شهدا از بنیاد شهید را پیگیری می‌کند نایب رئیس فراکسیون شاهد و ایثارگران در مجلس، گفت: جمعی از همسران فرماندهان شهید نیروهای مسلح امروز با حضور در مجلس با اعضای فراکسیون شاهد و ایثارگران مجلس و جمعی از نمایندگان مجلس دیدار و گفت‌وگو کردند. http://cdn.icana.ir/d/019/7418.jpg مجلس,مطالبات,خانواده,شهدا,از,بنیاد,شهید,را,پیگیری,می‌کند Icana

مهناز بهمنی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح جزئیات جلسه امروز (چهارشنبه 4 اردیبهشت) فراکسیون شاهد و ایثارگران مجلس شورای اسلامی، گفت: نمایندگان همسران شاهد در این دیدار به مشکلات خانواده شهدا و پیگیری نکردن و عدم رسیدگی‌های بنیاد شهید اشاره کرده و خواستار پرداخت به موقع مطالبات معوق همسران خانواده شهدا که زمان بازنشستگی آنها به قبل از سال 77 برمی‌گردد، شدند.

نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه مطالبات خانواده شهدا و ایثارگران به درستی پرداخت نشده است، ادامه داد: این افراد با مشکلات بسیار زیادی در تامین معیشت خود روبرو هستند.

وی افزود: حقی که خانواده‌های ایثارگر و به‌ خصوص همسران شهدا بر مردم دارند نباید این چنین مورد بی‌مهری و بی‌توجهی بنیاد شهید قرار گیرد.

محمدابراهیم رضایی نماینده مردم خمین در مجلس نهم، نیز در این دیدار مطالبات اعلام شده را حق قانونی و طبیعی همسران شاهد و ایثارگر دانست وگفت: اینکه مطالبات خانواده‌های شاهد و ایثارگر تا این زمان پرداخت نشده است به هیچ عنوان قابل قبول و دفاع نمی‌باشد و ما برای استیفای حقوق آنها از تمام راهکارهای قانونی استفاده خواهیم کرد.

گفتنی است این جلسه با حضور امیر خجسته رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس، بهمنی نایب‌رئیس فراکسیون شاهد و ایثارگر در مجلس، محمدابراهیم رضایی نماینده مردم خمین در مجلس، غلامرضا مصباحی مقدم رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات، محمدعلی پورمختار رئیس کمیسیون اصل 90، محمدجواد کولیوند نماینده مردم کرج در مجلس و عیسی دارایی نماینده مردم اندیمشک در مجلس برگزار و مقرر شد ضمن رسیدگی به وضعیت این خانواده‌ها در مجلس مراتب به صورت ویژه از طریق کمیسیون اصل 90 پیگیری شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار