هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حیدرپور در مخالفت با وزیر پیشنهادی تعاون و رفاه اجتماعی:

همراهی عباسی با جریان انحرافی غیرقابل اغماض است

سرویس صحن
عضو کمیسون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با ابراز نگرانی از نوع نگاه اسدالله عباسی، وی را دارای رابطه جدی با حلقه جریان انحراف دولت دانست.
یکشنبه 15 اردیبهشت 1392 ساعت 09:50
همراهی عباسی با جریان انحرافی غیرقابل اغماض است عضو کمیسون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با ابراز نگرانی از نوع نگاه اسدالله عباسی، وی را دارای رابطه جدی با حلقه جریان انحراف دولت دانست. http://cdn.icana.ir/d/019/13756.jpg همراهی,عباسی,با,جریان,انحرافی,غیرقابل,اغماض,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عوض حیدرپور در نشست علنی امروز (یکشنبه 15 اردیبهشت) مجلس شورای اسلامی در مخالفت با وزیر پیشنهادی کار گفت: اگرچه آقای عباسی همکار ما در مجلس هفتم و هشتم بوده است ولی رفاقت و همکاری نمی تواند برای این که ما بخواهیم به وزیر رای دهیم زیرا اگر کسی نمی تواند یک وزارتخانه را اداره کند ولو برای یک روز هم حق نداریم به او رای دهیم.

نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی افزود: مگر ما با آقای شیخ الاسلامی مشکلی داشتیم ولی مساله اصلی ما با وی ریاست سازمان تامین اجتماعی بود زیرا سازمان بازرسی کل کشور نوشته که حضور رئیس فعلی در این سازمان غیرقانونی است و لذا نامه ها و دستورهای وی نیز غیرعلنی خواهد بود ولی شیخ الاسلامی برخورد نکرد.

وی بیان کرد: مساله دوم مخالفت من نوع نگاه عباسی است زیرا همکاری و همراهی با حلقه انحرافی دولت را جدی و محکم ادامه می دهد و سفرهای استانی نیز موید این مطلب است.

حیدرپور سفرهای استانی را تبلیغاتی و انتخاباتی دانست و ادامه داد: عباسی به ما توضیح دهد آیا افرادی که سر کار می آورد و صمیمانه خدمت می کنند با نظر وی است یا خیر.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در زمانی که موضوع رای اعتماد به شیخ الاسلامی مطرح بود، دکتر عباسی در صحن بر تمام فعالیت مجلس کار می کرد در حالی که حق مجلس است و او با توجه به این که نماینده دو دوره مجلس بود رفتاری داشت که خلاف روند قوه مقننه بود.

حیدرپور ادامه داد: از ما سوال خواهد شد زمانی که به عنوان نماینده در مجلس حضور داشتیم چه کردیم.

وی با اشاره به صندوق بیمه روستاییان و بیمه عشایر گفت: مردم روستاها از ما جویای وضعیت بیمه روستایی هستند وعباسی باید شفاف توضیح دهد که درخصوص این صندوق بیمه روستایی و عشایری چه خواهد کرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000