هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
آشتیانی‌عراقی در نطق میان دستور:

روحانی در انتخاب کابینه بر اساس تدبیر عمل کند

سرویس صحن
رییس فراکسیون روحانیون مجلس از روحانی خواست در انتخاب کابینه بر اساس تدبیر عمل کند.
چهارشنبه 5 تیر 1392 ساعت 12:08
روحانی در انتخاب کابینه بر اساس تدبیر عمل کند رییس فراکسیون روحانیون مجلس از روحانی خواست در انتخاب کابینه بر اساس تدبیر عمل کند. http://cdn.icana.ir/d/019/496.jpg روحانی,در,انتخاب,کابینه,بر,اساس,تدبیر,عمل,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت رضا آشتیانی عراقی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 5 تیر) مجلس شورای اسلامی با تبریک اعیاد شعبانیه و گرامیداشت شهدای هفتم تیر گفت: بزرگداشت یادو خاطره دکتر بهشتی،‌ پاسداشت همه خوبیهاست زیرا او یک ملت بود.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی افزود: همگان می‌دانند شهادت، مکمل شخصیت بهشتی بود و وی در آن مقطع با شهادت مظلومانه خود تمام دسیسه‌های دشمن را نقش بر آب کرد و غبار تهمت‌های بسیار را با خون مطهرش پاک ساخت.

آشتیانی بیان کرد: باید بدانیم این امنیت و اقتدار و آرامش فعلی، ناشی از خون آنان و هزاران ‌شهید گلگون کفن است که وظیفه همه ما در حفظ آن را سخت می‌کند.

وی یادآور شد: حضور حماسی مردم فهیم کشورمان در پاسخ به ندای مقام معظم رهبری در خلق حماسه سیاسی را تبریک و تهنیت می‌گویم و امیدوارم این کار، مقدمه ایجاد حماسه سیاسی شود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: جا دارد در برابر این همه شور، شوق، نشاط و هماهنگی سر تعظیم فرود آورم و در برابر این ملت بزرگ و رهبر عظیم الشان انقلاب که با درایت خود این حماسه را رقم زدند، سجده شکر به جا آورم.

وی با تبریک انتخاب روحانی به عنوان رییس جمهور منتخب تصریح کرد: امید است ایشان با قدردانی از مردم فهیم، تمام تلاش و کوشش خود را جهت رفع بیکاری و مهار تورم، ارتقای تولید و بهبود وضع اقتصادی مردم به کار بندد و به نحوی عمل کند که همانطور که مردم با پیروزی‌اش شاد شدند، در پایان کار دولتش هم همان روحیه و اعتماد و اعتقاد به ایشان در مردم وجود داشته باشد.

این نماینده اصولگرای مجلس گفت: فراکسیون روحانیون مجلس برای هرگونه تعامل و همکاری با دولت آینده اعلام آمادگی می‌کند و امیدواریم روحانی بتواند همدلی سازنده را با مجلس حفظ کند.

وی افزود:این کار وقتی محقق میشود که وی در معرفی کابینه بر مبنای تدبیر عمل کند، وزرای دلسوز و توانمند، مدیر و مدبر، متعهد و متخصص و معتدل و در خط ولایت فقیه را به مردم معرفی کند و از دیدگاه جناحی و حزبی ‌کاملا پرهیز کند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس از رییس جمهور منتخب ملت خواست در رویکرد خود مبارزه با مفاسد اقتصادی را پیش گیرد، به معاندان نظام اجازه فعالیت ندهد و در مذاکره با بیگانگان حافظ منافع و مصالح ملی کشور و اسلام باشد.

وی با اشاره به اینکه مردم هنوز به روحانیت در انجام امور و اداره کشور اعتقاد دارند، ‌ادامه داد: ‌انتظار می‌رود دکتر روحانی در راستای ارزش‌ها و اعتقادات دینی و فرهنگی اسلام حرکت و از آن پاسداری کند و از نظرات آنان در اداره کشور کمال استفاده را داشته باشد.

آشتیانی از روحانی خواست به گونه‌ای عمل کند که دوران ریاست جمهوری وی با رضایت خدا و ائمه اطهار پایان یابد و گفت: در انتخابات سال 88 اتهام بزرگی به نظام اسلامی توسط فتنه‌گران وارد شد که تقلب در انتخابات بود ولی انتخابات سال 92 نماد حقانیت و سلامت انتخابات بود که اتهام تقلب را - آن هم با فاصله‌ای اندک در آرا- باطل کرد.

وی با اشاره به پیش‌بینی شورش و نزاع از سوی دشمنان در انتخابات بیان کرد: با تدبیر رهبری و حضور حماسی مردم، دشمن در بهت فرو رفت  و امکان هر نوع عکس العمل و توطئه از جانب آنها سلب شد و مردم سالاری دینی محقق شد.

رییس فراکسیون روحانیون مجلس از تلاشهای احمدی نژاد و دولت دهم در راستای عمرانی و آبادانی کشور به ویژه استان قم تشکر و برای وی آرزوی موفقیت کرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000