سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سبحانی‌نیا:

رییس‌جمهور منتخب از نیروهای معتدل همه جناح‌‌ها استفاده می کند

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: وی دولتی معرفی می‌کند که در آن از حضور نیروهای اصلاح طلب تندرو پرهیز و از نیروهای معتدل همه جناح‌‌های کشور استفاده خواهد کرد.
چهارشنبه 5 تیر 1392 ساعت 12:17
رییس‌جمهور منتخب از نیروهای معتدل همه جناح‌‌ها استفاده می کند عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: وی دولتی معرفی می‌کند که در آن از حضور نیروهای اصلاح طلب تندرو پرهیز و از نیروهای معتدل همه جناح‌‌های کشور استفاده خواهد کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/7768.jpg رییس‌جمهور,منتخب,از,نیروهای,معتدل,همه,جناح‌‌ها,استفاده,می,کند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ حسین سبحانی‌نیا عضو هیات رئیسه مجلس اظهارداشت: روحانی از نظر تفکر اصلاح‌طلب نیست، وی اصولگراست و عضوی از جامعه روحانیت مبارز بوده است که در جلسات آن نیز شرکت داشت. هر چند این اواخر در جلسات حضور نداشت، ولی به هر صورت یک نیروی اصولگراست.
وی افزود: بسیاری از اصلاح‌طلبان تندرو وی را به عنوان اصلاح طلب قبول نداشتند و لذا الان که وی پیروز شده است، می‌خواهند او را مصادره به مطلوب کنند.
 نماینده مجلس ادامه داد: عملکرد روحانی و مواضعش تاکنون نیز همین نکته را تایید می کند، وی اصولگرای معتدل است و معتقد به استفاده از همه ظرفیتها دور از افراط و تفریط است. چیزی که در نشست خبری خود نیز به آن اشاره کرد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، سبحانی‌نیا تصریح کرد: وی در آینده دولتی معرفی می‌کند که در آن از حضور نیروهای اصلاح طلب تندرو  پرهیز و از نیروهای معتدل همه جناح‌‌های کشور استفاده خواهد کرد./
پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000