هدر اصلی
1392/04/05 12:31:28
سرویس صحن
خضری در تذکر شفاهی:

انتخاب کابینه فراجناحی خلق حماسه سیاسی را تکمیل می‌کند

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با یادآوری خلق حماسه سیاسی از سوی مردم همیشه سرافراز ایران اسلامی گفت: انتخاب کابینه فراجناحی خلق حماسه سیاسی را تکمیل می‌کند.
انتخاب کابینه فراجناحی خلق حماسه سیاسی را تکمیل می‌کند عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با یادآوری خلق حماسه سیاسی از سوی مردم همیشه سرافراز ایران اسلامی گفت: انتخاب کابینه فراجناحی خلق حماسه سیاسی را تکمیل می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/21471.jpg انتخاب,کابینه,فراجناحی,خلق,حماسه,سیاسی,را,تکمیل,می‌کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، رسول خضری در نشست علنی امروز (چهارشنبه 5 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با بیان اینکه خلق حماسه سیاسی از سوی مردم محقق شد، افزود: رسیدن به حماسه اقتصادی با انتخاب کابینه ای صالح از سوی رئیس جمهور منتخب عملی خواهد شد.

نماینده مردم پیرانشهر و مرودشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به کارگیری نخبگان در دولت یازدهم می تواند مدیریت کلان کشور را آسان کند، تصریح کرد: پتانسیل و ظرفیت های اقوام و مذاهب به گونه ای است که در صورت مورد استفاده قرار گرفتن می تواند ضامن پیروزی کشور در بسیاری از زمینه ها باشد.

وی با یادآوری حادثه 7 تیر سال 1366 که منجر به شهادت بسیاری از همشهریان در شهرستان سردشت شد، افزود: متاسفانه کشتار و مجروحیت مردم شهیدپرور شهرستان سردشت از سوی سازمان ملل محکوم نشد که این فاجعه ای است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet