ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/05 12:35:31
سرویس صحن
موسوی نژاد در تذکر شفاهی:

رفتار وزارت نفت در رد نیروهای بومی برای استخدام ناشایست بود

عضو کمیسیون انرژی مجلس نسبت به رفتار وزارت نفت در رد نیروهای بومی استان بوشهر برای استخدام در شرکت گاز انتقاد کرد و گفت: رفتار وزارت نفت در به کارگیری نیروهای بومی استان بوشهر زننده و ناشایست بود.
رفتار وزارت نفت در رد نیروهای بومی برای استخدام ناشایست بود عضو کمیسیون انرژی مجلس نسبت به رفتار وزارت نفت در رد نیروهای بومی استان بوشهر برای استخدام در شرکت گاز انتقاد کرد و گفت: رفتار وزارت نفت در به کارگیری نیروهای بومی استان بوشهر زننده و ناشایست بود. https://cdn.icana.ir/d/019/23285.jpg رفتار,وزارت,نفت,در,رد,نیروهای,بومی,برای,استخدام,ناشایست,بود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیدمهدی موسوی نژاد در نشست علنی امروز (چهارشنبه 5 تیرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی به وزیر نفت گفت: نیروهای بومی استان بوشهر در آزمون استخدام شرکت ملی گاز با نمره بالا قبول شدند اما وزارت نفت 90 درصد آنها را در مصاحبه رد کرد.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی افزود: رد نیروهای بومی در استخدام شرکت نفت حق کشی و پایمال کردن حقوق نیروهای بومی استان بوشهر است.

وی افزود: مردم مناطق نفت خیز که از آلودگی این مناطق استنشاق می کنند و بیماری های ریوی شامل حال آنها می شود چرا باید از حقوق خود بی بهره باشند.

موسوی نژاد در ادامه در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی گفت: ثمرات کشاورزی و نخیلات دشتستان به دلیل آفت در حال ریزش است و مردمی که از محل کشاورزی ارتزاق می کنند با مشکل مواجه شده اند از این رو لازم است وزارت جهاد کشاورزی برای مقابله سریع با آفت نخلیات وارد عمل شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet