عید سعید غدیرخم
1392/04/07 09:31:00
سرویس سیاسی
افضلی‌فر خبرداد:

قرائت گزارش تکمیلی سفرنزدیکان رئیس‌جمهور به نیویورک درصحن‌علنی

سخنگوی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی با بیان اینکه تاکنون هیچ ابلاغیه‌ای برای برای رفتن به دادگاه برای من ارسال نشده است٬ گفت: طرح شکایت روابط عمومی نهاد ریاست جمهوری از سخنگو و رئیس کمیسیون اصل نود به قوه قضائیه تنها برای فرافکنی است.
قرائت گزارش تکمیلی سفرنزدیکان رئیس‌جمهور به نیویورک درصحن‌علنی سخنگوی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی با بیان اینکه تاکنون هیچ ابلاغیه‌ای برای برای رفتن به دادگاه برای من ارسال نشده است٬ گفت: طرح شکایت روابط عمومی نهاد ریاست جمهوری از سخنگو و رئیس کمیسیون اصل نود به قوه قضائیه تنها برای فرافکنی است. https://cdn.icana.ir/d/019/22931.jpg قرائت,گزارش,تکمیلی,سفرنزدیکان,رئیس‌جمهور,به,نیویورک,درصحن‌علنی Icana

مصطفی افضلی فر در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره ادامه رسیدگی به  پرونده سفر تعدادی از نزدیکان همراه احمدی نژاد در سفربه نیویورک، گفت: چند روز گذشته اخباری مبنی بر شکایت نهاد ریاست جمهوری از رئیس کمیسیون و سخنگوی کمیسیون اصل نود در قوه قضائیه مطرح بود که تاکنون هیچ ابلاغیه‌ای برای من و پورمختار برای رفتن به دادگاه ارسال نشده است.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کارکارشناسی بر روی  پرونده سفر نزدیکان همراه رئیس جمهور به نیویورک تکمیل شده ، گفت: قرائت در صحنه علنی مجلس و فرستادن به قوه قضائیه دو سازکاری است که کمیسیون اصل نودم به دنبال آن است.

وی با تاکید براینکه طرح شکایت روابط عمومی نهاد ریاست جمهوری از سخنگو و رئیس کمیسیون اصل نود به قوه قضائیه تنها برای فرافکنی است، ادامه داد: نهاد ریاست جمهوری نیز می داند که در پاسخ ندادن به استعلام کمیسیون اصل نود تخلف کرده از این رو سعی شده فراری رو به جلو داشته باشند.

سخنگوی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس با بیان اینکه گزارش نهایی را به هیات رئیسه مجلس ارائه خواهیم کرد، گفت: شکایت نهاد ریاست جمهوری از من و پورمختار خلاف قانون است و اگر دولت اعتراضی به نحو تهیه گزارش دارد باید آن را به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان ارجاع دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet