هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
صابری تشریح کرد

آخرین وضعیت تحقیق و تفحص بهارستانی‌ها از دانشگاه آزاد

سرویس دیگر رسانه‌ها
سخنگوی هیئت تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد آخرین وضعیت فعالیت‌های این هیئت را تشریح کرد.
چهارشنبه 5 تیر 1392 ساعت 15:40
آخرین وضعیت تحقیق و تفحص بهارستانی‌ها از دانشگاه آزاد سخنگوی هیئت تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد آخرین وضعیت فعالیت‌های این هیئت را تشریح کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/22336.jpg آخرین,وضعیت,تحقیق,و,تفحص,بهارستانی‌ها,از,دانشگاه,آزاد Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ رضا صابری در مورد آخرین وضعیت فعالیت‌های این هیئت اظهارداشت: فعالیتهای هیئت تحقیق و تفحص متناسب با سوال‌های اساسی که در زمان تصویب این طرح مطرح شده بود، به پیش می رود و ادامه دارد.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه هیئت تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد در حال انجام اقدامات کارشناسی است، گفت: درگیر شدن نمایندگان به امور مربوط به انتخابات ریاست جمهوری و شوراها فعالیت این هیئت را به تعویق انداخت، اما از چند روز گذشته مجددا فعالیت هیئت رئیسه آغاز شد و کارها در حال انجام است.
سخنگوی هیئت تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد تاکید‌کرد: این هیئت در همه حوزه ها اسنادی را از دانشگاه آزاد و سایر دستگاه های نظارتی جمع آوری کرده که این اسناد ابزار خوبی برای پیش بردن تحقیق و تفحص است.
صابری خاطرنشان کرد: به احتمال زیاد تحقیق و تفحص نیاز به مدت بیشتری از تاریخ مصوب 6 ماهه دارد و به دنبال تمدید آن خواهیم بود.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، وی با اشاره به اینکه هیئت تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد با برخی از اشخاص حقیقی و حقوقی نشست هایی را برگزار کرده است، افزود: ما هر زمان که نیاز به اطلاعاتی داشته باشیم، با مسئولان ذی ربط جلساتی را برگزار خواهیم کرد./
پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000