ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/05 18:19:29
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جوکار:

تلاش اصلاح‌طلبان برای مصادره آرای روحانی بازی دادن افکار عمومی است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: آرای روحانی ربطی به اردوگاه اصلاح‌طلبان ندارد و تلاش اصلاح‌طلبان برای مصادره آرای روحانی بازی دادن افکار عمومی است.
تلاش اصلاح‌طلبان برای مصادره آرای روحانی بازی دادن افکار عمومی است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: آرای روحانی ربطی به اردوگاه اصلاح‌طلبان ندارد و تلاش اصلاح‌طلبان برای مصادره آرای روحانی بازی دادن افکار عمومی است. https://cdn.icana.ir/d/019/40167.jpg تلاش,اصلاح‌طلبان,برای,مصادره,آرای,روحانی,بازی,دادن,افکار,عمومی,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ محمدصالح جوکار اظهار داشت: اینکه اصلاح طلبان بخواهند آرای روحانی را  به‌نفع خود قبضه کنند، بازی دادن افکار عمومی است.
وی افزود: در حقیقت آرایی که برای روحانی کسب شد ربطی به اردوگاه اصلاح طلبان ندارد و البته این گروه کاندیدایی در انتخابات نداشت.
نماینده مجلس خاطرنشان کرد: مردم به ویژگی‌های خود روحانی و گفتمانی که او به‌عنوان گفتمان اعتدال مطرح کرد رأی دادند، نه به شاخصه و مصداقی که اصلاح طلبان با آن شناخته می‌شوند.
جوکار اضافه کرد: این مسئله که امروز جریان خاصی بیاید و رئیس جمهور منتخب  و آرای داده شده به او را مصادره به مطلوب کند، قابل قبول نیست.
وی تصریح کرد: امیدواریم رئیس جمهور منتخب کابینه‌ای با حضور افراد متعهد که دیدگاهشان رشد و تعالی جامعه است تشکیل دهد تا در سایه همدلی و همفکری و دوری از هرگونه تنش به مسائل و مشکلات کشور بپردازد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، نماینده مردم یزد و صدوق تأکید کرد: به‌طور قطع اگر کابینه‌ای با تنش‌های سیاسی یا افکار تندی داشته باشیم، قطعاً این کابینه، کابینه موفقی نخواهد بود و حاشیه‌های زیادی به وجود خواهد آورد و مردم نیز این مسئله را نمی‌خواهند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet