خبرگزاری خانه ملت

ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/08 08:21:27
سرویس اقتصادی
پشنگ:

دولت ریالی به منطقه زلزله‌زده سیستان و بلوچستان کمک نکرده است

عضو هیئت رییسه کمیسیون عمران مجلس، با اشاره به عدم توجه مسئولین وزارت راه و شهرسازی به منطقه زلزله‌زده سیستان گفت: منازل مسکونی بسیاری از افراد در این استان با خاک یکسان شد، اما تا به امروز مسئولین وزارت راه و شهرسازی حتی یک ریال هم به مردم منطقه زلزله زده سیستان کمک نکرده‌اند.
دولت ریالی به منطقه زلزله‌زده سیستان و بلوچستان کمک نکرده است عضو هیئت رییسه کمیسیون عمران مجلس، با اشاره به عدم توجه مسئولین وزارت راه و شهرسازی به منطقه زلزله‌زده سیستان گفت: منازل مسکونی بسیاری از افراد در این استان با خاک یکسان شد، اما تا به امروز مسئولین وزارت راه و شهرسازی حتی یک ریال هم به مردم منطقه زلزله زده سیستان کمک نکرده‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/37535.jpg دولت,ریالی,به,منطقه,زلزله‌زده,سیستان,و,بلوچستان,کمک,نکرده,است Icana

حمید رضا پشنگ در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه زلزله چند ماه پیش سیستان و بلوچستان خسارات مالی فراوانی به همراه داشت، گفت: هرچند زلزله  سیستان و بلوچستان از خسارات جانی زیادی برخوردار نبود، اما از نظر مالی خسارات و ویرانی‌های بسیاری به جای گذاشت.

نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی، افزود: زمین لرزه 7 ریشتری سیستان خسارات فراوانی به زیر ساخت‌های این شهر بویژه مناطق مسکونی، مساجد و فضاهای آموزشی وارد کرد که در برخی مناطق عمق فاجعه بسیار سنگین بوده است.

وی با انتقاد از مسئولین وزارت راه و شهرسازی به دلیل عدم بازسازی این استان، تصریح کرد: منازل مسکونی بسیاری از افراد در این استان با خاک یکسان شد، اما تا به امروز مسئولین وزارت راه و شهرسازی حتی یک ریال هم به مردم منطقه سیستان کمک نکرده‌اند.

پشنگ اظهار کرد: انتظار می‌رود مسئولین وزارت راه و شهرسازی به مناطق کمتر توسعه یافته کشور نیز توجه کرده و مساعدت خود را از مردم سیستان و بلوچستان دریغ نکنند.

عضو هیئت رییسه کمیسیون عمران مجلس، با انتقاد شدید از استاندار سیستان و بلوچستان، خاطر نشان کرد: متاسفانه استاندار سیستان در پیگیری امور این استان فردی بسیار ضعیف است، تا حدی که گزارش وی در مورد زلزله سیستان در کمیسیون عمران مجلس، بسیار ناامید کننده بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet