هدر اصلی
1392/04/07 11:50:14
سرویس سیاسی
حسین سبحانی‌نیا:

ضدانقلاب از اقدامات بهشتی برای تثبیت انقلاب خشمگین و عصبانی بود

عضو هیأت رئیسه مجلس، با بیان اینکه متأسفانه عملکرد تأثیرگذار شهید بهشتی در سالهای نخست انقلاب، خشم و عصبانیت جریان‌های سیاسی مخالف انقلاب را در پی داشت، گفت: شهید بهشتی با وجود تمام ناملایمات، اوضاع سیاسی کشور را به ثبات رساند.
ضدانقلاب از اقدامات بهشتی برای تثبیت انقلاب خشمگین و عصبانی بود عضو هیأت رئیسه مجلس، با بیان اینکه متأسفانه عملکرد تأثیرگذار شهید بهشتی در سالهای نخست انقلاب، خشم و عصبانیت جریان‌های سیاسی مخالف انقلاب را در پی داشت، گفت: شهید بهشتی با وجود تمام ناملایمات، اوضاع سیاسی کشور را به ثبات رساند. https://cdn.icana.ir/d/019/7769.jpg ضدانقلاب,از,اقدامات,بهشتی,برای,تثبیت,انقلاب,خشمگین,و,عصبانی,بود Icana

حسین سبحانی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به فرا رسیدن روز هفت‌تیر و شهادت شهید بهشتی، گفت: شهید بهشتی با وجود تمام ناملایمات و اقدامات گروه های افراطی در اوایل انقلاب توانست، اوضاع سیاسی کشور را به ثبات برساند.

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در ابتدای انقلاب ضرورت ایجاد یک تشکل سیاسی مطمئن مانند حزب جمهوری اسلامی از نیازهای اصلی و اساسی کشور بود، افزود: بر همین اساس برای کادرسازی، ساماندهی امور و تربیت نیرو و رشد استعدادها، شخصیت‌های بزرگ انقلاب اسلامی مانند شهید بهشتی، شهید باهنر و رهبر معظم انقلاب اقدام به تأسیس حزب جمهوری اسلامی کردند.

وی با تأکید بر اینکه حزب جمهوری اسلامی نقش مهمی را در سال‌های اول انقلاب اجرا کرد، گفت: خیلی از برنامه و راهپیمایی‌ها در جهت تقویت نظام اسلامی از سوی حزب جمهوری اسلامی برنامه‌ریزی می‌شد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان اینکه متأسفانه عملکرد تأثیرگذار شهید بهشتی در سالهای نخست انقلاب، خشم و عصبانیت جریان‌های سیاسی مخالف انقلاب را در پی داشت، تصریح کرد: در آن دوره فضا آن چنان بر علیه شهید بهشتی مسموم شده بود که خیلی از عوام جامعه و جوانان این تبلیغات را باور کرده بودند، اما وقتی این جریان‌ها مشاهده کردند که این اقدامات بر تصمیم و عزم شهید بهشتی هیچ تأثیری نمی‌گذارد برای متوقف کردن این روند اقدام به ترور این شهید بزرگوار و یارانش کردند.

سبحانی‌نیا با اعلام اینکه از طرف دیگر نقش حزب جمهوری اسلامی در مدیریت کشور مورد اعتراض و انتقاد برخی افراد سودجو و حسود قرار گرفت، گفت: این افراد بعد از شهادت شهید بهشتی، دامنه تخریب خود را علیه حزب جمهوری اسلامی گسترش دادند، تا اینکه فعالیت این حزب متوقف شد، از طرف دیگر در دورن حزب هم، مسائلی رخ داد که با تعطیلی این تشکل سیاسی کمک کرد.

عضو هیأت رئیسه مجلس، با تأکید بر اینکه در شرایط کنونی تشکیل چند حزب مانند حزب جمهوری اسلامی با ساختار و برنامه ریزی دقیق بسیار لازم و ضروری است، یادآور شد: هم اکنون چند تشکل سیاسی در کشور وجود دارند، اما به علت نبود ساختار منظم و برنامه‌ریزی دقیق نتوانسته به اهداف مورد نظر دست یابند، از این‌رو برای تشکیل حزب باید نخست محورها و جهات آن در نظر گرفته شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet