خبرگزاری خانه ملت

آغاز هفته وحدت
1387/11/06 14:13:00
سرویس صحن

انتقاد کوچک زاده به عدم بررسی خارج از نوبت طرح انتقال سازمان ملل

"مهدی کوچک‌زاده" در قالب یک تذکر آیین‌نامه‌ای نسبت به دستورکار قرار نگرفتن خارج از نوبت طرح پیگیری انتقال محل دائمی سازمان ملل از آمریکا انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت،  نماینده مردم تهران با استناد به تبصره 2 ماده 102 آیین نامه داخلی نسبت به بررسی خارج از نوبت طرح انتقال مقر دائمی سازمان ملل تذکر داد و گفت: 108 نماینده مجلس شورای اسلامی در تاریخ 22/10/87 درخواست بررسی خارج از نوبت طرح پیگیری انتقال محل دائمی سازمان ملل از آمریکا را ارائه کردند.

وی گفت: این دستور در همین تاریخ تحویل ریاست محترم جلسه که در آن روز جناب آقای ابوترابی بودند شد اما متاسفانه شاهدیم که در دستور این هفته مجلس قرار نگرفته است.

سپس نماینده تهران در تذکر دیگری با اشاره به عدم ارائه گزارش بودجه سالیانه مجلس از سوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: کمیسیون برنامه و بودجه موظف است رسیدگی به عملکرد بودجه سالیانه مجلس و ارائه گزارش آن حداکثر تا پایان شهریور ماه سال بعد را در دستور کار قرار دهد و این گزارش جهت اطلاع نمایندگان چاپ شود.

وی افزود: از شهریور 5 ماه گذشته است خواهش می کنم آقای رئیس دستور دهید که وظایفشان را انجام دهند اگر صورت نگیرد دچار تبعات می شویم.

لاریجانی سپس در پاسخ به قسمت اول تذکر کوچک زاده از کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خواست که هر چه سریع تر گزارش خود را از چگونگی در دستورکار قرار نگرفتن طرح مذکور ارائه نمایند.

سپس در پاسخ به قسمت دوم تذکر نماینده تهران مبنی بر عدم ارائه گزارش بودجه سالیانه مجلس از سوی کمیسیون برنامه و بودجه گفت: اگر این گزارش را داده باشند ما آن را خدمت نمایندگان تقدیم می کنیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet