هدر اصلی
1392/04/08 11:41:12
سرویس اقتصادی
قاضی پور در واکنش به واگذاری زمین با قیمت‌ کارشناسی به برخی افراد در بدنه دولت:

زمین خواران بزرگ مولود لابی سیاسی هستند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، درواکنش به واگذاری زمین با قیمت‌ کارشناسی به برخی افراد در بدنه دولت، گفت: برخی افراد دارای نفوذ و قدرت سیاسی با ورود به بازار مسکن و گسترش دلالی و واسطه گری در این بخش، امروز به زمین خواران حرفه‌‎ای مبدل شده‌اند.
زمین خواران بزرگ مولود لابی سیاسی هستند عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، درواکنش به واگذاری زمین با قیمت‌ کارشناسی به برخی افراد در بدنه دولت، گفت: برخی افراد دارای نفوذ و قدرت سیاسی با ورود به بازار مسکن و گسترش دلالی و واسطه گری در این بخش، امروز به زمین خواران حرفه‌‎ای مبدل شده‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/7760.jpg زمین,خواران,بزرگ,مولود,لابی,سیاسی,هستند Icana

نادر قاضی پور در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به واگذاری زمین با قیمت کارشناسی به برخی افراد خاص توسط اشخاص با نفوذ سیاسی، گفت: واگذاری زمین با قیمت کارشناسی به برخی افراد توسط اشخاص با نفوذ سیاسی و اقتصادی، نوعی زمین خواری دولتی محسوب می‌شود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، افزود: زمین خواری پدیده جدیدی نبوده و در تمامی دوران مشاهده شده است، اما این موضوع به هیچ عنوان زیبنده حکومت اسلامی نیست.

وی با بیان اینکه مفاسد اقتصادی از فساد اخلاقی و اجتماعی نیز ناگوارتر است، تصریح کرد: در شرایط فعلی که بسیاری از اقشار آسیب‌پذیر جامعه توان صاحب خانه شدن را ندارند و یا در پرداخت اجاره خانه خود با مشکل مواجه هستند، برخی افراد خاص و منتسب به ارگان‌های دولتی با واگذاری زمین با قیمت‌های اندک و ناچیز به اشخاص، نوعی رانت خواری را در کشور بوجود آورده‌اند.

قاضی پور اظهار کرد: برخی افراد دارای نفوذ و قدرت سیاسی با ورود به بازار مسکن و گسترش دلالی و واسطه گری در این بخش، امروز به زمین خواران حرفه‌‎ای مبدل شده‌اند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، خاطر نشان کرد: بدون شک مبارزه با زمین خواری افراد خاص و با نفوذ، یکی از وظایف مجلس شورای اسلامی بوده، که در این راستا نمایندگان مجلس، قطعا" از حقوق ملت دفاع خواهند کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet