هدر اصلی
1392/04/07 12:09:26
سرویس سیاسی
کوثری:

ضدانقلاب از منطق گفتار شهید بهشتی هراس داشت

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه در حال حاضر نیاز است که دلسوزان انقلاب اسلامی و نظام تشکل های سیاسی ایجاد وآنها را انسجام دهند، گفت: این تشکل های منسجم باید به کادر سازی و تربیت افراد بپردازند.
ضدانقلاب از منطق گفتار شهید بهشتی هراس داشت عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه در حال حاضر نیاز است که دلسوزان انقلاب اسلامی و نظام تشکل های سیاسی ایجاد وآنها را انسجام دهند، گفت: این تشکل های منسجم باید به کادر سازی و تربیت افراد بپردازند. https://cdn.icana.ir/d/019/2259.jpg ضدانقلاب,از,منطق,گفتار,شهید,بهشتی,هراس,داشت Icana

محمد اسماعیل کوثری در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به سالروز شهادت آیت الله شهید بهشتی، با بیان اینکه ترور نشاندهنده نقطه ضعف و نبود منطق در دشمن است، گفت: شهید بهشتی، شهید مطهری و سایر بزرگان انقلاب و دین بارها اعلام کردند که حاضر به بحث و گفت وگو با منافقان هستند اما آنها به دلیل آگاهی از ناتوانی خود در پاسخ به اظهارات علمای اسلام و انقلاب، دست به این جنایت ها زدند که عملا به نتیجه نرسیده و خود ضرر کردند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عدم وجود یک تشکیلات حزبی منسجم در کشور بعد از حزب جمهوری افزود: با توجه به جو سازی های صورت گرفته علیه سران نظام و ترور های انجام شده در آن مقطع  حضرت امام خمینی(ره) تصمیم گرفتند که حزب از انسجام خود در آید تا جوسازی ها کاهش یابد.

وی با بیان اینکه اما در حال حاضر نیاز است که دلسوزان انقلاب اسلامی و نظام تشکل های سیاسی ایجاد وآنها را انسجام دهند، ادامه داد:  این تشکل های منسجم باید به کادر سازی و تربیت افرادی بپردازند که قصد برعهده گیری مسئولیت در کشور دارند تا افراد پس از عبور از کانال آموزشی این تشکل ها وارد مسولیت ها شوند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه کشور ما می تواند ظرفیت ایجاد چنین تشکل هایی را داشته باشد که در حال حاضر ندارد، تصریح کرد: مردم ایران به راحتی احزاب را قبول نمی کنند بنابراین عملکرد آن ها باید به قدری خوب باشد که مورد پذیرش مردم قرار گیرد وراهکار آن نیز ایجاد همان تشکل های منسجم و قوی است./
پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet