سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
امروز صبح برگزار شد:

سومین همایش پیاده‌روی خانواده کارکنان و نمایندگان مجلس در دریاچه خلیج فارس

سرویس سیاسی
سومین همایش پیاده‌روی خانواده کارکنان و نمایندگان مجلس در دریاچه خلیج فارس برگزار شد.
جمعه 7 تیر 1392 ساعت 11:26
سومین همایش پیاده‌روی خانواده کارکنان و نمایندگان مجلس در دریاچه خلیج فارس سومین همایش پیاده‌روی خانواده کارکنان و نمایندگان مجلس در دریاچه خلیج فارس برگزار شد. http://cdn.icana.ir/d/019/19256.jpg سومین,همایش,پیاده‌روی,خانواده,کارکنان,و,نمایندگان,مجلس,در,دریاچه,خلیج,فارس Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سومین همایش پیاده‌روی خانوادگی کارکنان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز ( جمعه 7 تیر) با حضور جمع کثیری از خانواده پرسنل و نمایندگان مجلس در مجموعه دریاچه خلیج‌فارس (چیتگر) برگزار شد.

در این همایش  پرسنل مجلس به‌همراه خانواده‌های خود، بعد از پیاده‌روی مسافتی، در بخش آمفی‌تئاتر مجموعه دریاچه خلیج‌فارس حاضر و بعد از اجرای برنامه های سر‌گرم‌کننده، به قایق سواری در این دریاچه پرداختند.

در این همایش مسعود پزشکیان عضو فراکسیون ورزش و عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با بیان اینکه بیش از 75 درصد از مشکلات جسمی و سلامتی به بی‌تحرکی و ورزش نکردن مربوط می‌شود، گفت: از طرف دیگر تنها 25 درصد از این مشکلات به علت عملکرد متولیان بخش سلامت است.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر لزوم تغییر روش زندگی در کشور به‌ویژه در کلانشهرها، افزود:‌ به طور حتم فعالیت‌های بدنی و رژیم غذایی از بروز بیماری‌های خطرناک جلوگیری می‌کند.

مجموعه دریاچه شهدای خلیج فارس بزرگترین قطب تفریحی، تفرجی و گردشگری و پذیرایی شهر تهران با وسعت حدود ۲۵۰ هکتار که شامل ۱۳۰ هکتار پهنه آبگیر و مابقی پهنه ساحلی است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000