هدر اصلی
1392/04/07 11:49:13
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مصری:

امیدواریم دولت آینده دولت تغییر سیستم‌ها باشد، نه دولت تغییر آدم‌ها

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: امیدواریم دولت آینده دولت تغییر سیستم‌ها باشد، نه دولت تغییر آدم‌ها.
امیدواریم دولت آینده دولت تغییر سیستم‌ها باشد، نه دولت تغییر آدم‌ها عضو هیات رئیسه مجلس گفت: امیدواریم دولت آینده دولت تغییر سیستم‌ها باشد، نه دولت تغییر آدم‌ها. https://cdn.icana.ir/d/019/36988.jpg امیدواریم,دولت,آینده,دولت,تغییر,سیستم‌ها,باشد،,نه,دولت,تغییر,آدم‌ها Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ عبدالرضا مصری اظهار کرد: تعویض مدیران سیاسی حق هر دولت جدیدی است که سر کار می‌آید تا بتواند هماهنگی در اداره کشور ایجاد کند.

وی ابراز عقیده کرد: در کشور ما تا قبل از دوم خرداد بعد از هر انتخابات و تغییر دولت تغییر عمده ای در مدیران کشور آن هم تا رده‌های میانی و پایینی ایجاد نمی‌شد، اما از این تاریخ به بعد مدیران سطح پایین حتی تا رده کارمند هم به دلیل رای ندادن و یا رای مخالف دادن جابجا می‌شدند.

نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی معتقد است اوج این بدعت نادرست در زمان انتخابات دوم خرداد رخ داد و پس از آن هم دولت احمدی نژاد مجبور شد افرادی را که با دیدی 100 درصد سیاسی روی کار آمده‌اند تغییر دهد، اما این تغییرات نسبت به دوم خرداد کمتر بود.

مصری با اشاره به طرحی که در مجلس تصویب شد و بر اساس آن دامنه تغییر مدیران بعد از هر دولت جدید مشخص شده است، افزود: بر اساس این طرح تنها باید مدیران عالی را تغییر داد و جابجایی‌ها نباید در حد کارمندان و کارشناسان باشد.

وی ابراز امیدواری کرد دولت اعتدال‌گرایی که سر کار می‌آید دامنه تغییرات گسترده‌ای نداشته باشد و تنها کسانی که توانایی ندارند را کنار بگذارد و کارشناسان مجرب دستگاه‌ها دستخوش تغییرات نشوند.

این عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: مشکل در کشور ما این است که وقتی سیستم و راه کارها معیوب است که باعث می شود کار به جایی نرسد، به جای تغییر سیستم‌ها، آدم‌ها عوض می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، مصری تصریح کرد: عمده مشکلات کشور ما ناشی از این است که در دولت‌ها کمتر به سیستم که نقطه اصلی آسیب‌هاست توجه می‌کنند و بیشتر توجه به افراد است. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet