شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عزیزی:

یازده روز دورکاری احمدی‌نژاد ایجاد شبهه کرد

سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: ضعف دیپلماسی در عرصه بین‌الملل و یازده روز دورکاری احمدی نژاد از جمله مسائلی بود که متاسفانه در این چند سال در میان اذهان عمومی ایجاد شبهه کرد چرا که کسی که ولایتمدار است بی‌چون و چرا باید تابع ولایت باشد.
جمعه 7 تیر 1392 ساعت 11:58
یازده روز دورکاری احمدی‌نژاد ایجاد شبهه کرد رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: ضعف دیپلماسی در عرصه بین‌الملل و یازده روز دورکاری احمدی نژاد از جمله مسائلی بود که متاسفانه در این چند سال در میان اذهان عمومی ایجاد شبهه کرد چرا که کسی که ولایتمدار است بی‌چون و چرا باید تابع ولایت باشد. http://cdn.icana.ir/d/019/23711.jpg یازده,روز,دورکاری,احمدی‌نژاد,ایجاد,شبهه,کرد Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان در مجلس درباره نقاط ضعف و قوت دولت کنونی اظهار داشت: اداره کشور در شرایط تحریم از سوی دولت بسیاری امری سخت و پیچیده است و دولت توانست در این شرایط با توجه به کاهش قیمت نفت امور را به نحوی شایسته پیش ببرد.
وی با اشاره به دیگر نقاط قوت قوه مجریه تصریح کرد: ارتباط نزدیک با مردم از طریق سفرهای مکرر به شهرهای مختلف، پرکاری، پاکدستی، اجرای طرح مسکن مهر و احداث بزگراه‌ها از جمله نقاطی است که باید موردتوجه قرار گیرد.
نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی گفت: پیشرفت علمی، فناوری و دستیابی به تکنولوژی هوا - فضا و هسته‌ای در طی 8 سال از نمونه‌های بارز و مثبت دولت احمدی‌نژاد است که امیدواریم از سوی دولت منتخب این رویه ادامه یابد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، عزیزی به نقاط ضعف دولت کنونی اشاره و خاطر نشان کرد: ضعف دیپلماسی در عرصه بین‌الملل، عدم مشورت با کارشناسان و یازده روز دورکاری احمدی نژاد از جمله مسائلی بود که متاسفانه در این چند سال در میان اذهان عمومی ایجاد شبهه کرد چرا که کسی که ولایتمدار است بی‌چون و چرا باید تابع ولایت باشد./
پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000