هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
شجاعی کیاسری:

پرداختن به مسائل حاشیه‌ای چهره دولت را مخدوش کرد

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم مازندران و ساری در مجلس گفت: استفاده از تیم کارشناسی ضعیف در امور مختلف، پرداختن به مسائل حاشیه‌ای و عدم مشورت‌پذیری احمدی‌نژاد با سایرین متاسفانه چهره قوه مجریه را تا حدودی مخدوش کرد.
جمعه 7 تیر 1392 ساعت 12:09
پرداختن به مسائل حاشیه‌ای چهره دولت را مخدوش کرد نماینده مردم مازندران و ساری در مجلس گفت: استفاده از تیم کارشناسی ضعیف در امور مختلف، پرداختن به مسائل حاشیه‌ای و عدم مشورت‌پذیری احمدی‌نژاد با سایرین متاسفانه چهره قوه مجریه را تا حدودی مخدوش کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/2588.jpg پرداختن,به,مسائل,حاشیه‌ای,چهره,دولت,را,مخدوش,کرد Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ رمضان شجاعی‌کیاسری درباره نقاط ضعف و قوت دولت نهم و دهم اظهار داشت: علی‌رغم اقدامات مثبت از سوی دولت دهم در امور مختلف، متاسفانه شاهد تعامل ضعیف با سایر قوا بوده‌ایم.
وی به نقاط ضعف دولت دهم اشاره و تصریح کرد: استفاده از تیم کارشناسی ضعیف در امور مختلف، پرداختن به مسائل حاشیه‌ای و بیهوده و عدم مشورت احمدی‌نژاد با سایرین متاسفانه چهره دولت را تا حدودی مخدوش کرد.
سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت ادامه داد: دولت احمدی‌نژاد  برای پیشرفت و بهبود کاری خود طی 8 سال، می‌توانست از یک تیم کارشناسی بهتر و توانمندتری برای روند اجرایی امور مختلف کشور استفاده کند.
نماینده مردم مازندران و ساری در مجلس با اشاره به نقاط قوت دولت نهم و دهم گفت: پرکاری، پاکدستی، ساده‌زیستی و احیای گفتمان و شعار انقلاب از جمله نقاط مثبتی است که از سوی دولت منتخب برای ارتقاء و پیشرفت کارهای اجرایی باید مورد توجه قرار گیرد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، شجاعی‌کیاسری خاطر نشان کرد: ایستادگی مقابل زیاده‌خواهی دشمنان و توجه به قشر محروم و ضعیف در روستاها و شهرها، اقدامات عمرانی و زیربنایی و طرح مسکن مهر از دیگر کارهای قابل قبولی است که از سوی دولت احمدی نژاد در طی 8 سال سر زده است./
پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000