عید سعید غدیرخم
1392/04/07 12:13:31
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نجابت مطرح کرد:

انتقاد از دیدار فراکسیونی با رئیس جمهور منتخب/ "همه نمایندگان یک‌جا دیدار کنند"

عضو کمیسیون انرژی مجلس با انتقاد از دیدار فراکسیونی با رئیس جمهور منتخب گفت: همه نمایندگان مجلس باید به صورت یک جا با رئیس جمهور منتخب دیدار کنند.
انتقاد از دیدار فراکسیونی با رئیس جمهور منتخب/ "همه نمایندگان یک‌جا دیدار کنند" عضو کمیسیون انرژی مجلس با انتقاد از دیدار فراکسیونی با رئیس جمهور منتخب گفت: همه نمایندگان مجلس باید به صورت یک جا با رئیس جمهور منتخب دیدار کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/13490.jpg انتقاد,از,دیدار,فراکسیونی,با,رئیس,جمهور,منتخب/,"همه,نمایندگان,یک‌جا,دیدار,کنند" Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ حسین نجابت در خصوص برنامه های این فراکسیون برای دیدار با رئیس جمهور منتخب،گفت: این فراکسیون برنامه جداگانه ای برای دیدار با رئیس جمهور منتخب ندارد، البته آقای حدادعادل به عنوان کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری و رئیس فراکسیون اصولگرایان با رئیس جمهور منتخب دیدار کرده است.
وی با بیان اینکه همه نمایندگان مجلس شورای اسلامی باید به صورت یک جا با رئیس جمهور منتخب دیدار کنند،گفت:در حال حاضر دیدار فراکسیونی با رئیس جمهور منتخب مناسب نیست و نمایندگان نباید به صورت فراکسیونی با رئیس جمهور منتخب دیدار کنند، بلکه باید‌ کل نمایندگان دیداری با آقای روحانی داشته باشند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس تاکید کرد: تصمیم بر این است که تلاش شود تا همه نمایندگان مجلس دیداری با رئیس جمهور منتخب داشته باشند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet