خبرگزاری خانه ملت

ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/07 14:26:27
سرویس دیگر رسانه‌ها_
تامینی لیچایی:

به جای پرداخت یارانه دارو، بیمه‌های درمانی تقویت شوند

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس معتقد است به جای پرداخت یارانه دارو به هدفمندی وزارت بهداشت بیمه‌هایی که نمی‌توانند کمک چندانی به مردم داشته باشند را تقویت کنند.
به جای پرداخت یارانه دارو، بیمه‌های درمانی تقویت شوند عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس معتقد است به جای پرداخت یارانه دارو به هدفمندی وزارت بهداشت بیمه‌هایی که نمی‌توانند کمک چندانی به مردم داشته باشند را تقویت کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/996.jpg به,جای,پرداخت,یارانه,دارو،,بیمه‌های,درمانی,تقویت,شوند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ حسن تامینی لیچایی در ارزیابی از تصمیم وزارت بهداشت برای واریز یارانه دارو به هدفمندی اظهار کرد: به نظر می رسد این طرح طرحی اشتباهی باشد؛ زیرا چیزی از پایان کار دولت فعلی باقی نمانده است.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه نسبت به موضوع به وزارت بهداشت اعتراض کرده‌ایم گفت: در جلسه این کمیسیون نیز از وزیر بهداشت خواسته شده است که جلوی این موضوع گرفته شود چرا که به نظر می‌رسد انجام این کار غیرمنطقی است.
وی تصریح کرد: ممکن است افرادی باشند که نیاز مبرم به دارو نداشته و در مقابل برخی افراد با بیماری‌های خاص نیاز شدیدی داشته باشند و مبلغی کمی به آنها تعلق گیرد در حالی که معتقد هستیم باید بیمه‌ها تقویت شوند.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، نماینده مردم رشت در مجلس با تاکید بر تقویت بیمه‌ها به جای پرداخت یارانه دارو به هدفمندی گفت: پیشنهاد کمیسیون بهداشت نیز بر این مبناست که دفترچه‌های بیمه که در بسیاری از مراکز درمانی کاربرد خاصی ندارد تقویت شوند و به جای پرداختن یارانه دارو به هدفمندی وزارت بهداشت درصد تقویت بیمه‌ها به ویژه برای کسانی که با بیمارهای خاص دست و پنجه نرم می‌کنند باشد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet