ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/07 14:31:48
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سالک:

دولت اعتدال‌گرا از تندروی‌های اصلاح‌طلبانه و اصول‌گرایانه پرهیز کند

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به رویکرد اعتدال‌گرایی دولت یازدهم گفت: اعضای کابینه دولت اعتدال‌گرا از تندروی‌های اصلاح‌طلبانه و اصول‌گرایانه پرهیز کنند.
دولت اعتدال‌گرا از تندروی‌های اصلاح‌طلبانه و اصول‌گرایانه پرهیز کند رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به رویکرد اعتدال‌گرایی دولت یازدهم گفت: اعضای کابینه دولت اعتدال‌گرا از تندروی‌های اصلاح‌طلبانه و اصول‌گرایانه پرهیز کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/22401.jpg دولت,اعتدال‌گرا,از,تندروی‌های,اصلاح‌طلبانه,و,اصول‌گرایانه,پرهیز,کند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ حجت‌الاسلام احمد سالک با اشاره به رویکرد اعتدال‌گرایی رئیس‌جمهور منتخب گفت: معنا و مفهوم اعتدال‌گرایی این است که حرکت در مسیر عدالت‌خواهی صورت گیرد و بر اساس حکمت عمل شود و با شجاعت، عفت و غیرت در امور مختلف رفتار شود. وی تصریح کرد:‌ رئیس‌‌جمهور منتخب بایستی در عمل شعار و موضع ‌خود را نسبت به اعتدال‌گرایی نشان دهد و تجلی این خط اعتدال نیز در جریان معرفی وزراء به مجلس شورای اسلامی خواهد بود.
رئیس‌ کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه وزرای دولت آینده نباید حاشیه‌دار باشند،‌ اظهار داشت:‌ وزرای دولت آینده باید از سابقه علمی و تجربی مناسبی برخوردار و متدین و خداترس باشند.
سالک تاکید کرد:‌ اعضای کابینه دولت تدبیر و امید باید از تندروی‌های اصلاح‌طلبانه و حتی اصول‌گرایانه پرهیز کنند. شرایط فعلی پذیرای تندروی‌هایی که پیش از این وجود داشت، نیست.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، وی در پایان با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در زمینه کمک همه‌جانبه به دولت منتخب، گفت:‌ همه کسانی که علاقه‌مند به نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند طبق فرموده مقام معظم رهبری باید به آقای روحانی کمک کنند و برنامه‌های برون رفت از مسائل ومشکلات معیشتی مردم و خروج از فشارهای خارجی را طرح ریزی و اجرا کنند و این عملی نیست جز اینکه دولتی تشکل شود که متخصص، متدین و دور از هر گونه تفکر سیاسی باشد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet