خبرگزاری خانه ملت

ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/07 16:04:40
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آصفری:

خط قرمز پرواز ایران- آمریکا،‌رژیم غاصب صهیونیستی است

عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت و سیاست خارجی مجلس با بیان این‌که از پرواز مستقیم ایران - آمریکا استقبال می‌کنیم، گفت: مشکلی از جهت رفت و آمد مردم به صورت پرواز مستقیم ایجاد نخواهد شد، تنها خط قرمز ما رژیم غاصب صهیونیستی است که آن را به رسمیت نمی‌شناسیم.
خط قرمز پرواز ایران- آمریکا،‌رژیم غاصب صهیونیستی است عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت و سیاست خارجی مجلس با بیان این‌که از پرواز مستقیم ایران - آمریکا استقبال می‌کنیم، گفت: مشکلی از جهت رفت و آمد مردم به صورت پرواز مستقیم ایجاد نخواهد شد، تنها خط قرمز ما رژیم غاصب صهیونیستی است که آن را به رسمیت نمی‌شناسیم. https://cdn.icana.ir/d/019/40123.jpg خط,قرمز,پرواز,ایران-,آمریکا،‌رژیم,غاصب,صهیونیستی,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ محمد حسن آصفری در ارزیابی خود از مطرح شدن پیشنهاد پرواز مستقیم ایران- آمریکا اظهار کرد: از این موضوع ما استقبال می‌کنیم، زیرا ما با مردم آمریکا مشکل نداریم، مشکل اساسی با دولت آمریکا است.
وی افزود: در واقع مشکلی از جهت مبادلات اقتصادی و رفت و آمد نمی‌تواند وجود داشته باشد؛ چرا که بسیاری از مردم کشور ما هستند که اقوام آنها در آمریکا زندگی می‌کنند و به آنجا رفت وآمد دارند که از این لحاظ مشکلی وجود ندارد.
عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطرنشان کرد: خط قرمز ما رژیم صهیونیستی است که آن را به رسمیت نمی‌شناسیم، اما از هر گونه رفت و آمد با مردم آمریکا استقبال می‌کنیم و آماده هستیم که در این قضیه کمک کنیم.
نماینده مردم اراک در مجلس با بیان این‌که این موضوع فعلا در حد پیشنهاد است گفت: تاکنون به صورت رسمی از جایی نشنیدیم تنها به صورت رسانه ای اعلام کردند که آمریکایی‌ها تمایل دارند و ما هم می‌پذیریم که پرواز برای مردم مشکلی ایجاد نخواهد کرد.
به گزارش خبرگزاری ایسنا ، وی با اشاره به این‌که سیاست‌های کشور ما بر اساس مصلحت‌،‌حکمت و عزت استوار است، اظهار کرد: در این بحث هم مشکلی نمی‌بینیم که وجود داشته باشد، تنها موضوع ارتباط با دولت آمریکا است که خود موضوعی است که باید در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس مطرح و مورد بررسی قرار گیرد و بنا به اصل گفته شده رفت و آمد مردم انجام شود./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet