هدر اصلی
1392/04/08 08:28:39
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مصری:

اصلاح سیستم و ساختار باید در اولویت کاری رئیس دولت قرار گیرد

عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: اصلاح سیستم و ساختار از سوی رئیس قوه مجریه مسئله‌ای است که باید مد نظر قرار گیرد چرا که بسیاری از مشکلات موجود ناشی از فقدان سیستمی منسجم در نظام ساختاری اداری کشور است و مربوط به یک دولت خاص نمی‌شود.
اصلاح سیستم و ساختار باید در اولویت کاری رئیس دولت قرار گیرد عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: اصلاح سیستم و ساختار از سوی رئیس قوه مجریه مسئله‌ای است که باید مد نظر قرار گیرد چرا که بسیاری از مشکلات موجود ناشی از فقدان سیستمی منسجم در نظام ساختاری اداری کشور است و مربوط به یک دولت خاص نمی‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/25548.jpg اصلاح,سیستم,و,ساختار,باید,در,اولویت,کاری,رئیس,دولت,قرار,گیرد Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ عبدالرضا مصری با اشاره به نقاط قوت دولت نهم و دهم اظهار داشت: برقراری ارتباط نزدیک با مردم از جمله بارزترین و بهترین نقطه قوت دولت در طی هشت سال بود که امیدواریم این رویه از سوی دولت منتخب در طی چهار سال هم ادامه یابد.
وی با اشاره به اصلی‌ترین مشکل کشور در نظام اداری کشور گفت: اصلاح سیستم و ساختار از سوی رئیس قوه مجریه مسئله‌ای است که باید مد نظر قرار گیرد چرا که بسیاری از مشکلات ما ناشی از فقدان سیستمی منسجم در نظام ساختاری اداری کشور است و مربوط به یک دولت خاص نمی‌شود.
عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه در حال حاضر سیستم‌های ساختاری کهنه و نخ‌نما در ایران حاکم است؛ تصریح کرد: متاسفانه با تغییر افراد در کابینه و یا  استانداری می‌خواهیم مشکلات موجود را از این طریق حل کنیم و با انجام این‌کار مرتبا صورت مسئله را پاک می‌کنیم و بهتر است که در صورت بروز مشکلات مختلف، افراد و مجریان قانون را مقصر قلمداد نکنیم چرا که آن‌ها تابع و مجری قوانین هستند.
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس با تاکید براینکه اصلاح سیستم و ساختار باید در اولویت کاری دولت منتخب قرار گیرد؛ گفت: کم‌توجهی دولت‌های قبلی به بخش ساختاری کشور باعث بروز بسیاری از مشکلات در عرصه‌های مختلف شده و متاسفانه در بسیاری از مواقع به گمان اینکه اصلاحاتی را در آنها انجام داده‌ایم اوضاع را بدتر از قبل کرده‌ایم.
عضو هیئت رئیسه مجلس به ادغام وزارتخانه‌ها در کشور اشاره و تاکید کرد: این اقدام عملی بود که بدون مطالعه و به اسم صرفه‌جویی انجام شد اما در نهایت ضربات ناخوشایند و بدون نتیجه‌ای را برای ما به ارمغان آورد.
وی با بیان اینکه با صدور بخش‌نامه و آیین‌نامه، امور به نحو احسن و شایسته‌ای اصلاح نمی‌شود، گفت: اگر چنانچه در نظام پولی بانکی بتوانیم از لحاظ سیستمی و برنامه‌ای اصلاحاتی را انجام دهیم قطعا در ادامه شاهد نتایج مثبت و ماندنی خواهیم بود.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، مصری در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم حجت‌الاسلام و المسلمین "حسن روحانی" با درایت و سوابق خود در راستای اصلاح ساختار و سیستمی کشور بتواند یادگاری خوبی را از خود به جای بگذارد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet