شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کوثری:

اولین بار نیست که تحلیل‌هایی با رویکرد خیر و صلاح استکبار جهانی ارائه می‌شود

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اولین بار نیست که تحلیل‌هایی با رویکرد خیر و صلاح استکبار جهانی ارائه می‌شود اما نکته اینجاست که غربی‌ها به این مسئله اعتقادی ندارند زیرا آمریکایی‌ها هنوز خود را قدرت اول دیده و می‌خواهند با اعمال فشار و قلدری به نتیجه برسند.
شنبه 8 تیر 1392 ساعت 08:33
اولین بار نیست که تحلیل‌هایی با رویکرد خیر و صلاح استکبار جهانی ارائه می‌شود عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اولین بار نیست که تحلیل‌هایی با رویکرد خیر و صلاح استکبار جهانی ارائه می‌شود اما نکته اینجاست که غربی‌ها به این مسئله اعتقادی ندارند زیرا آمریکایی‌ها هنوز خود را قدرت اول دیده و می‌خواهند با اعمال فشار و قلدری به نتیجه برسند. http://cdn.icana.ir/d/019/24589.jpg اولین,بار,نیست,که,تحلیل‌هایی,با,رویکرد,خیر,و,صلاح,استکبار,جهانی,ارائه,می‌شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ اسماعیل کوثری در مورد اظهارات تحلیل‌گران مختلف مبنی بر ضرورت تلاش آمریکا برای تعامل با ایران گفت: قطعا و یقینا آمریکایی ها به این گونه نظرات و تحلیل ها توجهی نخواهند کرد زیرا همچنان در ذهن، فکر و منطق خود لوله تفنگ را می بینند و می‌خواهند طرف مقابل خود را با اعمال فشار تسلیم کنند.
 وی ادامه داد: این‌گونه تحلیل‌ها اولین بار نیست که با رویکرد خیر و صلاح استکبار جهانی ارائه می‌شود اما نکته اینجاست که غربی‌ها به این مسئله اعتقادی ندارند زیرا آمریکایی‌ها هنوز خود را قدرت اول دیده و می‌خواهند با اعمال فشار و قلدری به نتیجه برسند.
 نماینده تهران، شمیرانات و اسلامشهر با اشاره به سخنی از امام سجاد(ع) مبنی براینکه "خداوند را شکر که دشمنان ما را احمق آفرید." ، تصریح کرد: آمریکا و رژیم صهیونیستی از این دسته هستند زیرا هیچ وقت نمی‌خواهند از واقعیت ملت ایران شناخت پیدا کنند، به همین دلیل همواره دچار اشتباه شده و اشتباهات خود را نیز تکرار می‌کنند.
 عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در مورد تعامل کشورهای دیگر با ایران و همینطور بالعکس اظهار داشت: ایران می‌خواهد با کشورهای دیگر تعامل داشته باشد، البته کشورهای دیگر نیز می‌خواهند با ایران تعامل داشته باشند اما به این دلیل که اکثر کشورها خود تصمیم گیرنده نهایی نیستند و بازیچه دست انگلیس و آمریکا هستند، نمی‌توانند این کار را انجام دهند.
 وی در ادامه بیان کرد: آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها دست نشانده صهیونیست ها هستند به این مضمون که صهیونیست‌ها نظرات و اعتقادات خود را به آنها تحمیل کرده و این کشورها نیز اطاعت می‌کنند.
 کوثری همچنین در مورد نارضایتی رژیم صهیونیستی در انتخاب حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور منتخب ملت بیان کرد: صهیونیست‌ها در این فکر بودند که شخصی در انتخابات ایران رئیس جمهور شود که به نوعی در مسیر آنها حرکت و خواسته‌شان را تحقق بخشد در صورتی که در کشورمان مردم با شناخت و آگاهی نسبت به کاندیداها انتخاب اصلح را انجام دادند، همچنین شورای نگهبان نیز اجازه نداد شخصی از فیلتر این شورا عبور کند که حتی یک صدم هم دچار رژیم اشغالگر قدس باشد.
 به گزارش باشگاه خبرنگاران، نماینده تهران در پایان خاطرنشان کرد: نظر حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی در رابطه با صهیونیست‌ها همان نظر مقام معظم رهبری و حضرت امام (ره) است و به همین خاطر نتانیاهو از این انتخاب ملت نه تنها خشنود نیست بلکه احساس نارضایتی می‌کند./
پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000