هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

تخصیص 3000 میلیارد اعتبار به صندوق حمایت از توسعه کشاورزی

سرویس دیگر رسانه‌ها
نایب رییس کمیسیون کشاورزی و منابع طبیعی مجلس از تخصیص 3000 میلیارد تومان اعتبار به صندوق حمایت از توسعه کشاورزی خبر داد و افزود: بهره برداران بخش کشاورزی می‌توانند از تسهیلات این صندوق بدون هیچ گونه وثیقه با پایین ترین بهره استفاده کنند.
شنبه 8 تیر 1392 ساعت 09:59
تخصیص 3000 میلیارد اعتبار به صندوق حمایت از توسعه کشاورزی نایب رییس کمیسیون کشاورزی و منابع طبیعی مجلس از تخصیص 3000 میلیارد تومان اعتبار به صندوق حمایت از توسعه کشاورزی خبر داد و افزود: بهره برداران بخش کشاورزی می‌توانند از تسهیلات این صندوق بدون هیچ گونه وثیقه با پایین ترین بهره استفاده کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/21295.jpg تخصیص,3000,میلیارد,اعتبار,به,صندوق,حمایت,از,توسعه,کشاورزی Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ محمد اسماعیل‌نیا گفت: با پی‌گیری‌های انجام شده توسط فرمانداران سه شهرستان بردسکن، کاشمر و خلیل آباد به زودی شعبات این صندوق دراین شهرستان ها راه اندازی می شود.
وی به خصیص 850 میلیارد تومان اعتبار برای صندوق بیمه محصولات کشاورزی اشاره کرد و گفت: با یک طرح دو فوریتی بیش از 200 نفر از نمایندگان مجلس به این طرح رای دادند و مورد موافقت قرار گرفت و نیز 850 میلیارد تومان سال گذشته برای کمک به کشاورزان به این صندوق اعتبار تخصیص داده شد.
اسماعیل نیا در ادامه افزود: با تفاهم‌نامه‌ای که با دولت انجام شد، جلوی 400 هزار تن واردات گوشت مرغ گرفته شد. اگر این مهم پی‌گیری نمی‌شد به اندازه 25 درصد تولید مرغ کشور، واردات داشتیم و 17 هزار و 400 واحد مرغداری گوشتی کشور در آستانه تعطیلی قرار می گرفت.
وی افزود: با اقدامات انجام شده تاکنون 30 هزار تن گوشت مرغ و بیش از 50 هزار تن تخم مرغ از کشور به دیگر کشورها صادر شده است.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، نایب رییس کمیسیون کشاورزی و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی در ادامه راه اندازی شبکه دیجیتالی را یکی از اقدامات انجام شده عنوان کرد و گفت: با پی گیری‌های انجام شده، مسوولان صداوسیما با راه اندازی این مهم موافقت کردند و مردم منطقه از این شبکه برخوردار هستند./
پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000