هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قاضی‌زاده:

هنر دولت آینده این است که به وظایفش نسبت به ملت عمل کند

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با ابراز امیدواری از اینکه خرد جمعی بین مجلس و دولت ایجاد شود تا بهترین افراد بر سر کار آیند گفت: ملاک دولت آینده قانون‌گرایی بوده و امیدواریم افرادی مسوولیت‌ها را به عهده گیرند که مسائل معیشتی،‌ اقتصادی و اولویت‌های مردم را مورد رسیدگی قرار دهند.
شنبه 8 تیر 1392 ساعت 10:04
هنر دولت آینده این است که به وظایفش نسبت به ملت عمل کند عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با ابراز امیدواری از اینکه خرد جمعی بین مجلس و دولت ایجاد شود تا بهترین افراد بر سر کار آیند گفت: ملاک دولت آینده قانون‌گرایی بوده و امیدواریم افرادی مسوولیت‌ها را به عهده گیرند که مسائل معیشتی،‌ اقتصادی و اولویت‌های مردم را مورد رسیدگی قرار دهند. http://cdn.icana.ir/d/019/22010.jpg هنر,دولت,آینده,این,است,که,به,وظایفش,نسبت,به,ملت,عمل,کند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ امیرحسین قاضی‌زاده درباره اینکه برخی‌ها صحبت از این می‌کنند که پیروز انتخابات جریان اصول‌گرا یا اصلاح‌طلب بوده مگر غیر این است که پیروز انتخابات مردم بوده‌اند اظهار کرد: گروه‌ها و جریان‌های سیاسی به طور معمول برای اینکه سهم و وزن خود را در جایگاه اجتماعی نشان داده و سپس آن را مبنای برای حضور در عرصه‌های قدرت قرار دهند مسائلی مانند اینکه پیروز انتخابات جریان خاصی بوده است مطرح می‌کنند.
وی خاطر نشان کرد: بلاخره شخصی که منتخب مردم شده است باید طوری مدیریت کند که بتواند به وظایش در حوزه اجرایی عمل کند.
نماینده اصولگرای مجلس تاکید کرد: دیگر انتخابات تمام شده است و همه هم از این حرف‌ها خواهند زد حتی کسانی که رای هم نداده‌اند ممکن است بخواهند آرایی که به دست آمده را مبنای اعمال اقتدار خودشان قرار دهند.
قاضی‌زاده در ادامه گفت: این دیگر هنر دولت آینده است که بتواند به عنوان رییس جمهور ملت ایران به وظایفش نسبت به ملت و در چارچوبی که اختیاراتی که قانون اساسی داده است عمل کند.
وی اظهار کرد: بنابراین دولت آینده باید در چارچوب روابط صحیحی که بین قوا ایجاد خواهد شد و با درک صحیح از اولویت‌های مردم مسائل معیشتی و اقتصادی را به طور جدی پیگیری کند البته نباید از حوزه فرهنگ و مسائل اجتماعی غافل شد.
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس خاطر نشان کرد: دولتی که مسوولیت به عهده خواهد گرفت دولت ملت ایران است و باید این آرزو را داشته باشیم که بهترین افراد و قوی‌ترین و آماده‌ترین آنها برای کابینه انتخاب شوند و دولت را در این مسیر حمایت کنیم.
قاضی‌زاده افزود: افرادی که انتخاب می‌شوند باید بتوانند بهتر به وظایف خود عمل کنند آن هم در مسیری که قانون تعیین می‌کند و مسیر قانونی را ما در مجلس به آن رسیدگی می‌کنیم.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، وی با بیان اینکه رییس جمهور منتخب نیز اعلام کرده که ملاک دولتش قانونگرایی است گفت: انتظار می‌رود که با خرد جمعی که میان مجلس و دولت به وجود آید در مورد کابینه تصمیم‌گیری خواهد شد بنابراین باید آرزو کنیم بهترین مدیران بر سر کار آیند تا بتوانند بهتر و قوی‌تر قانون را اجرا کنند./
پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000