هدر اصلی
1392/04/08 10:41:57
سرویس سیاسی
حداد عادل:شک‌دارم باروی‌کارآمدن دولت‌یازدهم حزب موفق وفراگیری تشکیل شود

احزاب دولت ساخته خوش عاقبت نیستند

نماینده اصولگرای مجلس نهم با بیان اینکه شک‌دارم باروی‌کارآمدن دولت‌یازدهم حزب موفق وفراگیری تشکیل شود، گفت: تجربه نشان داده است که حزب‌های دولت ساخته خوش عاقبت نیستند.
احزاب دولت ساخته خوش عاقبت نیستند نماینده اصولگرای مجلس نهم با بیان اینکه شک‌دارم باروی‌کارآمدن دولت‌یازدهم حزب موفق وفراگیری تشکیل شود، گفت: تجربه نشان داده است که حزب‌های دولت ساخته خوش عاقبت نیستند. https://cdn.icana.ir/d/019/7935.jpg احزاب,دولت,ساخته,خوش,عاقبت,نیستند Icana

غلامعلی حداد عادل در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، اظهارنظر درباره شکل‌گیری حزب فراگیر بعد از روی کار آمدن دولت یازدهم را نیازمند جزئیات بیشتر خواند و گفت:همه شرایط تابع مشخص شدن اعضای تشکیل دهنده حزب است،بنابراین اول باید از اصول تاسیس کنندگان حزب آگاه شد و صرف شنیدن تاسیس یک حزب فراگیر کافی نیست.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر درمجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه تاکنون حزب های دولت ساخته خوش عاقبت نبودند، تصریح کرد: یکبار این تجربه را در مجلس ششم و قبل از آن شاهد بودیم که بعد از پیروزی اصلاح طلبان حزب مشارکت با پیروزی دولت تاسیس شد اما به نتیجه ای نرسید، امیدواریم آن تجربه ها در تصمیم گیریهای آینده موثر باشد.

این نماینده اصولگرای مجلس نهم با بیان اینکه برای اظهار نظر در مورد تاسیس حزب فراگیر باید قدری صبر کرد و اطلاعات بیشتری به دست آورد، تصریح کرد: وحدت خوب است و در یک خط و مسیر بودن همه جناح ها و سلایق های سیاسی باعث خوشحالی است اما در تحقق و موفقیت این امر شک دارم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet