خبرگزاری خانه ملت

عید سعید غدیرخم
1392/04/08 11:44:55
سرویس اقتصادی
نامجو در گفت وگو با خانه ملت:

پروژه‌های مهرماندگار تا پایان دولت دهم به اتمام می‌رسد

وزیر نیرو به تشریح پروژه های وزارت نیرو که تا پایان دولت دهم به اتمام می‌رسد پرداخت و گفت: پروژه های مهر ماندگار از برنامه‌هایی است که تا پایان دولت دهم به اتمام خواهد رسید.
پروژه‌های مهرماندگار تا پایان دولت دهم به اتمام می‌رسد وزیر نیرو به تشریح پروژه های وزارت نیرو که تا پایان دولت دهم به اتمام می‌رسد پرداخت و گفت: پروژه های مهر ماندگار از برنامه‌هایی است که تا پایان دولت دهم به اتمام خواهد رسید. https://cdn.icana.ir/d/019/16858.jpg پروژه‌های,مهرماندگار,تا,پایان,دولت,دهم,به,اتمام,می‌رسد Icana

مجید نامجو در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به پروژه های وزارت نیرو که تا پایان دولت دهم به اتمام می‌رسد با بیان اینکه پروژه های مهر ماندگار از برنامه‌هایی است که می توان تا پایان دولت دهم به اتمام رساند، گفت: برنامه ریزی لازم در این زمینه انجام شده، سال گذشته و امسال نیز افتتاح داشتم و تلاش می کنیم سایر پروژه ها برای افتتاح آماده شود.

وزیر نیرو دولت دهم با بیان اینکه سد رودبار، سد ماشگیر اولیا و تصفیه خانه قدس تهران از طرح هایی است که تا پایان دولت دهم می توان آنها را افتتاح کرد، افزود: به رئیس جمهور محترم اعلام کردیم که برای اففتاح این طرح ها حضور یابند.

وی با بیان اینکه برنامه های این وزارت خانه، برنامه های دراز مدت است، ادامه داد: با توجه به نام امسال مبنی بر سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی، برنامه هایی از جمله یک پارچه سازی شرکت آبفای شهری و روستایی، واگذاری شرکت های توزیع و آبرسانی از دریای جنوب و شمال به فلات مرکزی را به صورت خاص برای ایجاد یک حماسه  در نظر گرفتیم.

نامجو در خصوص دیدار خود با رئیس جمهور منتخب با بیان اینکه طبق دیداررئیس دولت دهم با حسن روحانی، حمید بقایی به عنوان رابط دولت دهم با رئیس جمهور منتخب برای هماهنگی دیدار کابینه با وی انتخاب شد، توضیح داد: این برنامه ریزی برای  جلوگیری از لطمه وارد شدن به برنامه های وزرا و آقای روحانی صورت گرفت اما تاکنون نوبت وزرات خانه نیرو نشده است.

 وزیر نیرو با بیان اینکه هنوز از طرف دولت یازدهم پیشنهاد همکاری به من صورت نگرفته، افزود: من یک سرباز هستم و هر مکانی که نظام بخواهد خدمت خواهم کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet