هدر اصلی
1392/04/08 12:33:24
سرویس دیگر رسانه‌ها_
موسوی لارگانی خبر داد:

لایجه جامع مالیاتی تا دو ماه آینده در صحن علنی بررسی می‌شود

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در حال حاضر لایحه جامع امور مالیاتی در کمیسیون‌های تخصصی و به خصوص کمیسیون اقتصادی در حال بررسی است که این لایحه تا دو ماه آینده برای تصویب به صحن علنی می‌رود.
لایجه جامع مالیاتی تا دو ماه آینده در صحن علنی بررسی می‌شود عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در حال حاضر لایحه جامع امور مالیاتی در کمیسیون‌های تخصصی و به خصوص کمیسیون اقتصادی در حال بررسی است که این لایحه تا دو ماه آینده برای تصویب به صحن علنی می‌رود. https://cdn.icana.ir/d/019/66.jpg لایجه,جامع,مالیاتی,تا,دو,ماه,آینده,در,صحن,علنی,بررسی,می‌شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ حجت‌الاسلام سید ناصرموسوی لارگانی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به بررسی لایحه جامع مالیاتی در این کمیسیون، گفت: لایحه جامع مالیاتی در نشست‌های کمیسیون در حال بررسی است که با توجه به روند موجود در بررسی آن، پیش‌بینی می‌شود که این لایحه تا دو ماه آینده در صحن علنی مورد بررسی قرار گیرد.
وی در ادامه به مزیت‌های تصویب این قانون برای اجرا اشاره کرد و گفت: در حال حاضر قانون مالیات در کشور وجود دارد، اما این لایحه بر مجموعه‌ای از اصلاحات در این قانون دلالت دارد که این اصلاحات توسط کارشناسان مرکز پژوهش‌ها و بخش خصوصی و همین‌طور اساتید دانشگاه در حال بررسی است.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس خاطرنشان‌کرد: تصویب و اجرای کامل این قانون از سوی مجلس و دولت باعث می‌شود تا فرار مالیاتی کاهش یافته و قانون بتواند با اینگونه افراد و برخی صنوف برخورد کند. همچنین وابستگی اقتصاد کشور به درآمدهای نفتی تا حدودی کاهش یافته و زمینه‌ای برای قطع وابستگی به این درآمدها فراهم می‌شود./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet