عید سعید غدیرخم
1392/04/08 12:50:41
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حقیقت‌پور:

حرکت در مسیر اعتدال‌گرایی انتظارمان از دولت آینده است

نائب ‌رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: انتظار از دولت آینده این است که در مسیر اعتدال‌گرایی، عدالت و تدبیر حرکت کند و ظرفیت‌های تخصصی و اعتقادی را در به کارگیری مدیران مدنظر داشته باشد.
حرکت در مسیر اعتدال‌گرایی انتظارمان از دولت آینده است نائب ‌رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: انتظار از دولت آینده این است که در مسیر اعتدال‌گرایی، عدالت و تدبیر حرکت کند و ظرفیت‌های تخصصی و اعتقادی را در به کارگیری مدیران مدنظر داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/20197.jpg حرکت,در,مسیر,اعتدال‌گرایی,انتظارمان,از,دولت,آینده,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ منصور حقیقت‌پور گفت: انتظار مجلس از دولت آینده این است که دولت آینده در مسیر شعارهایی که اعلام کرده اعم از اعتدال‌گرایی، عدالت و تدبیر حرکت کند و تلاش دولت به این مسأله معطوف باشد که در به کارگیری مدیران ظرفیت‌های تخصصی و اعتقادی را در نظر داشته باشد.
وی افزود: طبیعی است که جریانات تند نمی‌توانند پاسخگوی انتظارات مجلس از دولت باشد و به همین سبب کابینه باید کابینه معتدلی بوده و به همفکری و هم‌افزایی با مجلس گرایش داشته باشد.
نائب ‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: مجلس یک ظرفیت و محل تجمع نخبگان کشور است، مجلس این آمادگی را دارد تا همکاری و همراهی لازم را با دولت داشته باشد و مهمترین مسائلی که توسط مجلس و دولت باید پیگیری شود مسائل و مشکلات معیشتی مردم است. حقیقت‌پور اظهار داشت: مجلس می‌تواند امکاناتی را در زمینه تأمین فورمول‌ها و راهکارهای لازم برای پاسخگویی به نیازهای مردم و تأمین نقشه راه مشترک میان دو قوه به طور نرم افزاری در اختیار دولت قرار دهد.
به گزارش خبرگزاری فارس ، وی تصریح کرد: ما انتظار داریم که بدنه اجرایی دولت آینده با بدنه اجرایی مجلس به صورت تنگاتنگ به پیش روند تا دو قوه تمام توان خود را در راه پیشرفت کشور به کار گیرند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet