عید سعید غدیرخم
1392/04/08 12:54:07
سرویس دیگر رسانه‌ها_
طاهری مطرح کرد:

تقاضای فراکسیون روحانیون مجلس برای دیدار جداگانه با روحانی

عضو هیئت رئیسه فراکسیون روحانیون مجلس گفت: با توجه به اینکه رئیس‌جمهور منتخب با فراکسیون روحانیت مجلس هم لباس است، اگر دیدار این فراکسیون به صورت جداگانه انجام شود، بهتر است.
تقاضای فراکسیون روحانیون مجلس برای دیدار جداگانه با روحانی عضو هیئت رئیسه فراکسیون روحانیون مجلس گفت: با توجه به اینکه رئیس‌جمهور منتخب با فراکسیون روحانیت مجلس هم لباس است، اگر دیدار این فراکسیون به صورت جداگانه انجام شود، بهتر است. https://cdn.icana.ir/d/019/13645.jpg تقاضای,فراکسیون,روحانیون,مجلس,برای,دیدار,جداگانه,با,روحانی Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ حجت‌الاسلام سید علی طاهری در مورد دیدار جداگانه فراکسیون روحانیون مجلس با رئیس جمهور منتخب اظهار داشت: حجت‌الاسلام حسن سبحانی‌نیا از طرف هیئت رئیسه این فراکسیون پیگیر دیدار اعضای فراکسیون روحانیون با حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور منتخب بود که در زمانی که مجلس فعالیت می‌کرد، زمان آن هماهنگ نشد. البته بعد از تعطیلات تابستانی امکان پیگیری این موضوع وجود دارد.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور منتخب با فراکسیون روحانیت مجلس هم لباس است، اگر دیدار این فراکسیون به صورت جداگانه انجام می‌شد، بهتر بود.

***واگذاری اختیارات تصدی‌گری میراث به بخش خصوصی برای برخی از افراد رانت ایجاد می‌کند***
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس در خصوص اقدام اخیر دولت در مورد واگذاری اختیارات تصدی‌گری سازمان میراث فرهنگی به بخش خصوصی گفت:  هنوز بر روی جزئیات نحوه پیگیری کمیسین فرهنگی مجلس در این خصوص بحثی صورت نگرفته است، ولی به دلیل نگرانی ایجاد شده مبنی بر اینکه در 2 تا 3 ماه پایانی دولت دهم یک دفعه واگذاری سازمان میراث فرهنگی به بخش خصوصی انجام بگیرد و به این دلیل که ممکن است ضوابط قانونی در اصل 44 قانون اساسی رعایت نشود و همچنین این اقدام ممکن است رانت‌هایی را برای برخی از افراد ایجاد کند، قرار شد که به رئیس جمهور در این مورد تذکر داده شود.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام طاهری افزود: البته مسئول پارلمانی سازمان میراث فرهنگی با حضور در کمیسیون فرهنگی جلسه‌ای را با رئیس کارگروه هنر و گردش‌گری داشته که در جریان نتیجه نیستم، اما اصل تذکرات نمایندگان به این دلیل بود که فعلاً جلوی این کار گرفته شود تا ما در جریان ریز برنامه‌های سازمان میراث فرهنگی قرار بگیریم و قرار است که اگر مشاهده کنیم که نگرانی‌های مطرح شده وجود ندارد، آنها بتوانند این بحث را ادامه دهند./
پایان ‌پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet