خبرگزاری خانه ملت

ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/08 13:05:17
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رضایی:

احتمال ابطال انتخابات شوراها در چند حوزه وجود دارد

عضو هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از احتمال ابطال انتخابات شوراها در چند حوزه خبر داد.
احتمال ابطال انتخابات شوراها در چند حوزه وجود دارد عضو هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از احتمال ابطال انتخابات شوراها در چند حوزه خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/31039.jpg احتمال,ابطال,انتخابات,شوراها,در,چند,حوزه,وجود,دارد Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ محمدابراهیم رضایی با بیان این مطلب گفت: تا الان انتخابات شوراها در هیچ حوزه‌ای ابطال نشده اما اخبار زیادی از تخلفات در چند حوزه به هیات مرکزی گزارش شده که احتمال ابطال را تقویت می‌کند.
وی ادامه داد: تخلفات گزارش شده از حوزه‌های کرج، دماوند و چند شهر آذربایجان غربی است که ان‌شاءالله به ابطال کشیده نشود چرا که سیاست بر این است تا جای ممکن این اتفاق نیفتد و اگر فرد متخلفی وجود دارد رای همان فرد ابطال شود و نه کل حوزه.
رضایی همچنین خاطر نشان کرد: با این وجود اگر جایی در کل انتخابات تخلف وجود داشته باشد قطعا ابطال خواهد شد که تاکنون هیات مرکزی نظارت درهیچ حوزه‌ای به نتیجه قطعی نرسیده است.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، عضو هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها یادآور شد: فرصت قانونی رسیدگی به شکایات 15 روز بوده که این زمان به پایان رسیده اما رسیدگی به شکایات همچنان در هیا‌ت‌های نظارت ادامه دارد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet