خبرگزاری خانه ملت

عید سعید غدیرخم
1392/04/09 09:11:21
سرویس بین الملل
الملیفی: ژنو 2باعث مشارکت مردمی برای حل بحران سوریه می‌شود

بحران سوریه باید با دموکراسی حل شود

رئیس گروه دوستی پارلمانی کویت و ایران با بیان اینکه منطقه عربی شرایط بسیار سخت و بحرانی را طی می کند، گفت:امیدواریم کنفرانس ژنو ۲ با ارائه راهکاری‌های مسالمت آمیز باعث مشارکت فعال مردمی برای حل بحران سوریه شود.
بحران سوریه باید با دموکراسی حل شود رئیس گروه دوستی پارلمانی کویت و ایران با بیان اینکه منطقه عربی شرایط بسیار سخت و بحرانی را طی می کند، گفت:امیدواریم کنفرانس ژنو 2 با ارائه راهکاری‌های مسالمت آمیز باعث مشارکت فعال مردمی برای حل بحران سوریه شود. https://cdn.icana.ir/d/019/41022.jpg بحران,سوریه,باید,با,دموکراسی,حل,شود Icana

احمد عبدالمحسن الملیفی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اتفاقات و بحران‌های اخیر کشورهای اسلامی، گفت: منطقه عربی مراحل بسیار سخت و بحرانی را طی می‌کند.

وی با بیان اینکه امیدواریم با استفاده از تجربیات کشورهای اسلامی، مشکلات خود را از طریق مذاکرات مسالمت آمیز و گفت‌وگو حل کنیم، افزود: این مشکلات باید به صورت دموکراتیک و در راستای استقرار صلح و آسایش در همه کشورهای منطقه حل شود.

رئیس گروه دوستی پارلمانی کویت و ایران با بیان اینکه تلاش داریم که مردم خود برای آینده تصمیم گیری کنند، ادامه داد: نقش کشور کویت در این زمینه کاملا مشخص است و تلاش داریم که بحران سوریه از طریق مشارکت همه طیف ها، احزاب و جریان های سیاسی برطرف شود.

الملیفی با اشاره به برگزاری کنفرانس ژنو 2 تصریح کرد: امیدواریم کنفرانس ژنو 2 با ارائه راهکارهای مسالمت آمیز باعث مشارکت مردمی به صورت فعال برای حل بحران سوریه شود./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet