هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بروجردی در دیدار با سفیر ایران در آذربایجان:

مناسبات ایران با آذربایجان باید متحول شود

سرویس سیاسی
محسن پاک‌آیین، سفیر جمهوری اسلامی ایران در آذربایجان صبح امروز در دیدار با علاءالدین بروجردی آخرین تحولات روابط دوجانبه تهران و باکو را تشریح کرد.
شنبه 8 تیر 1392 ساعت 15:23
مناسبات ایران با آذربایجان باید متحول شود محسن پاک‌آیین، سفیر جمهوری اسلامی ایران در آذربایجان صبح امروز در دیدار با علاءالدین بروجردی آخرین تحولات روابط دوجانبه تهران و باکو را تشریح کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/33349.jpg مناسبات,ایران,با,آذربایجان,باید,متحول,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، پاک‌آیین سفیر ایران در آذربایجان در ملاقات با علاءالدین بروجردی ضمن تشریح روند رو به گسترش روابط و همکاری‌های اقتصادی و تجاری میان تهران و باکو، گفت: روابط دو کشور از چشم‌اندازی مثبتی برخوردار است و برنامه‌ریزی برای برداشتن گام‌های جدید انجام شده است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز در این ملاقات ضمن تاکید بر اهمیت روابط دوجانبه با این همسایه شمالی جمهوری اسلامی ایران تأکید کرد: روابط با آذربایجان باید متحول و مشکلات موجود میان دوکشور حل شود.

وی افزود: مشترکان جمهوری اسلامی ایران و آذربایجان فراوان است و انتظار افکار عمومی داشتن روابطی خوب و پایدار با این کشور است.

بروجردی همچنین در این ملاقات بر ضرورت گسترش همکاری‌های پارلمانی و دیدارهای متقابل پارلمانی دو کشور از جمله گروه دوستی و کمیسیون سیاست خارجی دو مجلس تاکید کرد./

پایان پیام 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000