عید سعید غدیرخم
1392/04/08 15:23:42
سرویس سیاسی
بروجردی در دیدار با سفیر ایران در آذربایجان:

مناسبات ایران با آذربایجان باید متحول شود

محسن پاک‌آیین، سفیر جمهوری اسلامی ایران در آذربایجان صبح امروز در دیدار با علاءالدین بروجردی آخرین تحولات روابط دوجانبه تهران و باکو را تشریح کرد.
مناسبات ایران با آذربایجان باید متحول شود محسن پاک‌آیین، سفیر جمهوری اسلامی ایران در آذربایجان صبح امروز در دیدار با علاءالدین بروجردی آخرین تحولات روابط دوجانبه تهران و باکو را تشریح کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/33349.jpg مناسبات,ایران,با,آذربایجان,باید,متحول,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، پاک‌آیین سفیر ایران در آذربایجان در ملاقات با علاءالدین بروجردی ضمن تشریح روند رو به گسترش روابط و همکاری‌های اقتصادی و تجاری میان تهران و باکو، گفت: روابط دو کشور از چشم‌اندازی مثبتی برخوردار است و برنامه‌ریزی برای برداشتن گام‌های جدید انجام شده است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز در این ملاقات ضمن تاکید بر اهمیت روابط دوجانبه با این همسایه شمالی جمهوری اسلامی ایران تأکید کرد: روابط با آذربایجان باید متحول و مشکلات موجود میان دوکشور حل شود.

وی افزود: مشترکان جمهوری اسلامی ایران و آذربایجان فراوان است و انتظار افکار عمومی داشتن روابطی خوب و پایدار با این کشور است.

بروجردی همچنین در این ملاقات بر ضرورت گسترش همکاری‌های پارلمانی و دیدارهای متقابل پارلمانی دو کشور از جمله گروه دوستی و کمیسیون سیاست خارجی دو مجلس تاکید کرد./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet