خبرگزاری خانه ملت

ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/08 18:02:10
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عزیزی:

پیروز واقعی میدان انتخابات، مردم ولایتمدار بودند

نماینده مردم شهرستان‌های فارسان، اردل، کیار و کوهرنگ در مجلس مشارکت حداکثری ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی را در خلق حماسه بی‌بدیل ۲۴ خردادماه قابل تقدیر دانست.
پیروز واقعی میدان انتخابات، مردم ولایتمدار بودند نماینده مردم شهرستان‌های فارسان، اردل، کیار و کوهرنگ در مجلس مشارکت حداکثری ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی را در خلق حماسه بی‌بدیل 24 خردادماه قابل تقدیر دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/30149.jpg پیروز,واقعی,میدان,انتخابات،,مردم,ولایتمدار,بودند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ حمیدرضا عزیزی رفع مشکلات کشور به‌ویژه در حوزه مسائل اقتصادی را از مطالبات به حق مردم دانست و تصریح کرد: اکنون وظیفه منتخب مردم است که به پاس قدردانی از مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه و با برنامه‌ریزی در راستای رفع مشکلات جامعه اقدام کند.

وی با بیان اینکه پیروز واقعی میدان مردم ولایتمدار ایران اسلامی هستند، افزود: مردم بصیر با اتحاد و همدلی، خالق حماسه‌ای باشکوه و دشمن‌شکن شدند، همان طور که مردم سربلند کشور برای تحقق سیاسی به وظیفه خود عمل کردند اکنون نیز با حفظ برادری، وحدت و آرامش موجود در راستای پیشبرد اهداف متعالی نظام پیشگام هستند.

وی بیکاری و گرانی را از مهم‌ترین چالش‌های کشور برشمرد و گفت: امید است رئیس‌جمهور منتخب با برنامه‌ریزی‌های بلندمدت و کوتاه‌مدت و تشکیل اتاق فکر از چالش‌ها کاسته و خادم خوبی برای ملت باشد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، عزیزی همچنین با اشاره به ضرورت عمل به وعده‌های داده شده از سوی رئیس جمهور منتخب، اظهار کرد: با مدیریت صحیح و حرکت در چارچوب قانون نه تنها مشکلات داخلی بلکه مشکلات خارجی کشور نیز برطرف می‌شود.

به گفته وی، همانطور که ملت ایران از هیچ کوششی برای سربلندی کشور فروگذار نکردند می‌طلبد مسئولان نیز به جد در راستای مطالبات به حق آنان اقدام کنند و تنها به فکر خدمت به مردم باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet